Menu
StudentMag
Francouzština

Francouzština online. Nejlepší kurzy a aplikace zdarma

Redakce

Redakce

29. 11. 2017

Chcete se naučit francouzsky v pohodlí domova nebo se smartphonem? Vsaďte na online kurzy, videa a online platformy nabité informacemi pro začátečníky i pokročilé. Studium francouzštiny online vás bude bavit.

Pokud nemáte čas na jazykový kurz nebo peníze na soukromého lektora, naučte se francouzsky jednoduše online. Získáte skvělou výslovnost díky videím a znalosti, díky kterým jazyk ovládnete rychle a snadno.

Studujete Francouzštinu ve škole? Doplňte si vědomosti ve specializovaných kurzech, které se vám budou hodit i v profesním životě.

Fránina – Francouzština online v češtině

Od studentky francouzštiny pro studenty francouzštiny. Web Fránina má jednoduchou grafiku a je nabitý informacemi – tady najdete množství praktických cvičení, vysvětlení gramatiky nebo reálie jako přípravu na maturitu a jazykové zkoušky. Navíc si můžete přečíst zajímavé články o studiu ve Francii. Opravdový jazykový ráj, kompletně v češtině a zdarma.

Alison – Jak se naučit francouzsky a získat certifikát

Vzdělávací platforma, na které najdete stovky specializovaných kurzů ze světových univerzit. Videokurz vás bude motivovat a navíc, pokud budete úspěšní při závěrečném testu, získáte certifikát. To nejlepší? Všechny kurzy francouzštiny na Alison jsou zdarma, stačí se registrovat s emailovou adresou.

Vybrat si můžete třeba kurz Základy francouzštiny pro každý den nebo Prázdniny, domov a média.  Pokud už jste pokročilejší a chcete svoje znalosti zaměřit konkrétněji, je tu skvělý kurz Móda, práce, škola a finance, ve kterém si procvičíte odborné výrazy – a to znamená super dovednost pro váš životopis.

Ma France – základy francouzštiny s videokurzem

Interaktivní videokurz Ma France vás donutí se zapojit přímo při jednotlivých lekcích. Kurz je dostupný zdarma, v rámci webové stránky BBC Languages. Ke každému videu dostanete také slovníček a přepis mluveného slova v angličtině. Kurz je skvělý na naučení se úplných základů a výslovnosti francouzštiny. Pokračovat můžete na Francouzské fráze pro cestování, nebo Francouzský slang.

Francouzština s Vincentem – Francouzština na Youtube

Vyzkoušeli jsme a funguje to! Vincent je sympaťák, který vám vysvětlí výslovnost, časování sloves, a to vše v 8 videích, které najdete vyhledáním kanálu French with Vincent na Youtube. Trochu nešikovné je, že videa mají od 2 do 6ti hodin, proto je potřeba si je rozdělit, abyste se z množství nových informací nezbláznili.

Pokud ale budete studovat každý den aspoň hodinu, za měsíc budete mluvit francouzsky se skvělou výslovností a v hlavě mít spousty užitečných frází. Navštivte také web French4You, od stejného autora, kde najdete vysvětlení gramatiky a další kurzy francouzštiny, které na Youtube nejsou.

Le Conjugueur – časování francouzských sloves v mobilu

Při učení jazyků, jako je francouzština nebo španělština, vás potrápí nepravidelná slovesa. Nejste si jistí, jak se které časuje? Stáhněte si aplikaci Le Conjugueur. Po ruce budete mít časování téměř 9000 (!) sloves, rozkazovací způsob i subjunktiv.  Navíc tady najdete rozlišení mužského a ženského rodu v některých frázích. Aplikace je přehledná a zcela zdarma, pro Android, iOs i Windows phone.

Učte se další jazyky online

Internet je plný jazykových kurzů, které jsou zdarma a máte k nim přístup odkudkoliv. Vyzkoušejte naše tipy na španělštinu online nebo potugalštinu online.

Ohodnoťte tento článek:
3,7
Právě čtete

Francouzština online. Nejlepší kurzy a aplikace zdarma