Menu
StudentMag
Kam na vysokou školu

Prestižní studium MBA a jak zvládnout management v praxi!

Máte již vysokoškolské vzdělání nebo pracujete v oblasti managementu a uvažujete o zdokonalení svých dovedností? Ideální volbou by pro vás mohlo být získání titulu MBA! Co pro to můžete udělat a jaké možnosti se pro vás nabízí? Představíme vám praktické studium, které je možné i absolvovat přímo z vašeho domova.

Titul MBA: Co to je a čemu se při studiu naučíte?

Titul MBA je zkratkou pro Master of Business Administration – tedy magistr správy podniku. Vzdělávací program je určen pro osoby s bakalářským nebo vyšším vysokoškolským titulem, popřípadě osoby s několika lety praxe v managementu.

Kurz pro získání titulu MBA se liší od vysokoškolského vzdělávání. Toto prestižní studium je zaměřeno na praktické dovednosti související také s aktuálními trendy v managementu, které doplňují a rozšiřují  vědomostní základ získaný na VŠ. Právě takové praktické know-how dělá kvalitního, schopného a žádaného manažera.

Business institut – MBA manažerské studijní programy

Jednou z nejvyhlášenějších škol manažerského profesního vzdělávání je Business institut se sídlem v Praze. Specializuje se na poskytování titulů MBA, BBA, DBA a LLM. Společnost zajišťuje díky zkušeným profesionálním lektorům špičkové vzdělání, které doporučují také sami absolventi.

Business institut nabízí 18 studijních programů MBA z různých oblastí. Tyto programy probíhají kombinovanou formou studia. Studium na Business institutu je časově flexibilní a vhodné i pro pracovně vytížené osoby. Dále také škola nabízí 4 MBA programy 100% online.

Kombinované studium MBA: Cena a délka kurzu

Business institut vás rád uvítá ve svých prostorách. Součástí kombinovaného studia, které trvá 12-18 měsíců, je 11 interaktivních přednášek. K dispozici je také e-learning, veškeré nutné materiály a online knihovna.

Studijní období začínají 15. března nebo 1. října. O svých časových možnostech se můžete dohodnout a studium 2x přerušit. Pro ukončení studia a získání titulu MBA se vyžaduje obhajoba práce o rozsahu min. 40 normostran.

Studium MBA online z pohodlí domova!

Chcete získat titul MBA právě na prestižním Business institutu? Nemusíte ani dojíždět do Prahy! S jedním ze čtyř online programů získáte 100% vzdělání přes internet.

Oproti kombinovanému studiu je MBA program online časově flexibilnější a také o něco levnější. Studium zahájíte kdykoli, všechny potřebné materiály najdete na intranetu – moderní studijní platformě, a to včetně videopřednášek a bonusových videí.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Prestižní studium MBA a jak zvládnout management v praxi!