Menu
StudentMag
Studentský život

Prázdniny se chýlí ke konci. Máme pro vás 5 tipů, jak oslavit konec léta

Redakce

Redakce

23. 8. 2013

Možná, že si v půlce srpna ještě stále říkáte, že do konce prázdnin zbývá dost času, možná někteří už počítají dny, které zbývají do návratu do školních lavic. Pravda je taková, že čas neúprosně letí, srpen prostě jednou skončí. Máme pro vás pár tipů na nezapomenutelný konec léta 2013.

Poslední festival

K létu nerozlučně patří hudební, divadelní, filmové nebo různé jiné festivaly. A tak by možná stálo za to na jeden poslední vyrazit. Čeká vás program, který pobaví, víkend s přáteli, trochu toho pobytu ve stanu a špíně, spousta dobrého pití a jednoduše připravených jídel. Zní to jako naprostá idyla.

Pokud nevíte, kam byste vyrazili, můžete zkusit například Rock for Churchill. Program je nabitý zahraničními i českými kapelami, takže se prostě a jednoduše nebudete nudit.

Párty na chatě

Co takhle vyjet s přáteli na poslední letní chatu? Je pro to ideální čas. V září začne škola, nikdo nebude mít čas a navíc teploty budou pomalu klesat, což není pro pobyt v chatičce zrovna ideální. Takže vezměte partu kamarádů, něco na gril, dobré stereo a iPod s kvalitní hudbou a vyrazte se naposledy pobavit do přírody. Určitě si pak budete mít celou zimu o čem vyprávět.

Regionální diskotéka

Nejenom v každém městě, ale také v každé maličké vesničce se na konec prázdnin koná pořádná místní akce, často s velmi poetickým názvem jako Good bye summer.

Možná, že vás to na první pohled neláká, ale uvažte – je to prostě taková akce, na kterou zajdou všichni známí. Takže budete mít možnost potkat lidi, které třeba celý rok zase neuvidíte. Pokud třeba odjíždíte pryč na školu, není lepší způsob, jak oslavit konec léta, než doma se všemi svými starými známými.

Jednodenní výlet

Prázdniny jsou také od toho, aby se cestovalo. Takže co si na konec léta udělat nějaký menší výlet? Můžete vzít stan a kola a vyjet někam po Čechách, nebo, pokud jste si na letní brigádě něco vydělali, se vydejte za hranice. Takový Berlín, Vídeň nebo Budapešť určitě stojí za vidění a neutratíte za to celé své úspory.

Zasloužený relax

Možná jste se za celé prázdniny dost nacestovali a upracovali, byli jste na spoustě akcí, nebo vás tyhle tancovačky vůbec nezajímají. Máme ale jeden tip i pro vás. Můžete si prostě ten poslední srpnový víkend udělat volno. Že to zní směšně? Ale vůbec ne. Dokoukáte všechny filmy, na které nebyl čas přes rok, dočtete knihu, poklidíte pokoj nebo strávíte pár dní se svými nejbližšími. A můžete do nového školního roku vykročit s čistou hlavou.

Každý má jiný pohled na to, jak nejlépe strávit poslední dny prázdnin. Můžete chtít tancovat až do rána, nebo naopak jen tak v klidu relaxovat. Ať už je to jakkoliv, doufáme, že jste si alespoň jeden z tipů vybrali a zažijete neopakovatelný konec léta 2013.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Prázdniny se chýlí ke konci. Máme pro vás 5 tipů, jak oslavit konec léta