Menu
StudentMag
Angličtina

Kurzy angličtiny v Praze a kde sehnat kvalitní výuku jazyků?

Jazykové kurzy patří mezi běžné vzdělávací aktivity každého z nás. Pokud se potřebujete zdokonalit v angličtině nebo byste rádi doporučili kurzy angličtiny někomu blízkému z vaší rodiny či přátel, je dobré vědět, kde hledat kvalitu. V centru Prahy je spousta možností. Jednou z nich je jazyková škola Institut jazykového vzdělávání na Václavském náměstí. Co nabízí?

Jazykové kurzy Praha – snadno a rychle anglicky

Svou angličtinu si můžete procvičit v jazykových kurzech v centru Prahy a dovést ji k dokonalosti díky výuce Institutu jazykového vzdělávání, který sídlí na Václavském náměstí. Tato jazyková škola poskytuje jednu z největších nabídek vyučovacích jazyků. Patří zde například kurzy pro lékaře a pro právníky, letní kurzy, konverzace, pomaturitní studium, individuální výukové kurzy nebo také online výuka, jež přináší spoustu výhod a můžete ji absolvovat přímo z domova.

Určitě můžete počítat s vysokou profesionalitou lektorů, individuálním přístupem a kvalitou vedení jazykových kurzů. Nechybí ani kompletní servis v souvislostí se vzděláváním a vašimi požadavky na komplexní výuku a zpětnou vazbu, které vycházejí z více než 15 let zkušeností jazykové školy. Dokladem toho je také množství kladných referencí od známých firem a společností. Kurzy angličtiny se pořádají v centru Prahy na Václavském náměstí, proto jsou snadno dostupné pro každého.

Výuka světových jazyků v Praze

Jazykové kurzy Praha nabízejí nejen výuku angličtiny, ale také dalších světových jazyků, například němčiny, ruštiny, italštiny, španělštiny, francouzštiny a mnoha jiných jazyků z celého světa, na které si jen vzpomenete. Nechybí ani čínština, japonština a ostatní východní jazyky jako je turečtina či arabština. Naučit se ale také můžete jakýkoliv severský jazyk – finštinu, švédštinu, dánštinu nebo norštinu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kurzy angličtiny v Praze a kde sehnat kvalitní výuku jazyků?