Menu
StudentMag
Kariéra pro studenty

Přinášíme 10 nejšílenějších důvodů, proč někdo dostal vyhazov

Barbora Milotová

Barbora Milotová

6. 1. 2013

„Máte padáka!“ Věta, která po nocích straší nejednoho z nás. Kouzelnou formulku, jež z člověka udělá ve chvíli nezaměstnaného, si v životě každý vyslechne alespoň jednou. Jsou ale i případy, kdy důvod k vyhazovu překvapí víc než samotný fakt, že jste se ocitli na dlažbě.

FOTO: Překvapení

Ilustrační foto, Zdroj: sxc.hu

1. Oholila si hlavu kvůli charitě

Servírka Stacey Fearnall se rozhodla přispět na charitu tím, že si oholí hlavu. Svou účastí na akci pomohla vybrat 2 700 dolarů pro organizaci Cops for Cancer, která se zaměřuje na výzkum rakoviny. Šestatřicetiletá servírka ale dostala padáka, jelikož odmítala nosit paruku.

2. Status na facebooku

Facebook je nepochybně fenoménem moderní doby, může vám ale také zavařit. Špatně dopadla Britka Kimberly Swann, která na facebookový status napsala poznámku, podle níž její šéf usoudil, že v práci není spokojená. I ona se ocitla bez práce.

3. Sexy vizáž

Nepochybně jste už slyšeli o Američance, která svým sex-appealem odváděla ostatní zaměstnance banky od práce. Půvabná Debrahlee Lorenzan, jež si vždy zakládala na eleganci, dostala jednoho dne vyhazov kvůli tomu, že svým zevnějškem rozptylovala zaměstnance. Debrahlee prohlásila, že šéfům by se nezavděčila ani ve chvíli, kdy by přišla oblečená do pytle od brambor.

4. Měla sex před svatbou

Učitelka Jarretta Hamilton, působící na křesťanské škole, otěhotněla před svou již druhou svatbou. Právě druhá svatba byla důvodem, proč nepovažovala za nutnost počkat si až na svatební noc. To se jí nevyplatilo, ředitel instituce ji okamžitě vyhodil.

5. Přejel sněhuláka

Vtipálci z univerzity ve městě Urbana postavili uprostřed silnice sněhuláka. Řidič městské dopravy se ale rozhodl sněhuláka zneškodnit, vjel na okamžik do protisměru a srazil celé sněhové dílo. Studenti ho natočili a na internet umístili video s názvem: Šílený řidič autobusu brutálně zavraždil sněhuláka. Bohužel jeho nadřízený to jako žert nebral, a řidič musel s prací skončit.

6. Nemístný polibek

Zamilovaná žena políbila na pracovišti svého kolegu, nebyli přítomni žádní zákazníci ani zaměstnanci. In flagranti ji zachytil firemní kamerový systém, a žena dostala na místě padáka. Turecký soud ale přikázal firmě vzít ženu zpět, šlo prý jen o tzv. ukradený polibek.

7. Dala do hamburgeru plátek sýra

Zaměstnankyně McDonald’s v Holandsku prodala svému kolegovi hamburger. Na jeho přání ale do pochoutky přidala plátek sýra, což odnesla vyhazovem. Proměnila totiž hamburger v cheeseburger, a záměrně tak prý obohatila svou rodinu, kamarády a kolegy. Po svém zaměstnavateli ale nakonec vysoudila 4 200 eur za pět měsíců slíbené práce.

8. E-mail s velkými písmeny

Finanční úřednice Vicki Walker nevhodně umístila do e-mailu vykřičníky, velká písmena a červeně zvýrazněná slova. Údajně se jednalo o mírně hysterický text. Přestože dostala padáka, nakonec vysoudila 17 000 dolarů.

9. Zpronevěra dvou kuponů na vratné lahve

Zaměstnankyně supermarketu Barbara E., která zůstala pracovišti věrná třicet let, údajně naúčtovala na své jméno dva kupony od vratných lahví, které jí nepatřily. Barbara ale tvrdí, že její byly. Navzdory tomu byla propuštěna za zpronevěru 48 a 82 centů.

10. Chtěla mít největší prsa v Evropě

Annina Ulrichová dostala padáka za prsní implantáty, kterými dosáhla velikosti 42H. Do kanceláře se prý nehodily a značně tím poškodila dobrou pověst firmy.

Co si o důvodech k vyhazovu myslíte vy?

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Přinášíme 10 nejšílenějších důvodů, proč někdo dostal vyhazov