×
StudentMag

Německé knihy pro začátečníky: zlepšete si znalosti zábavnou cestou

Německé knihy pro začátečníky

Studenti němčiny to mají těžké. Zvlášť, když ji neumí úplně perfektně. Pak se často ztrapňují, když mají něco říct, a raději používají angličtinu. Tomu už je ale konec. Chce to jen čas a trpělivost, a německy budete umět jedna báseň. Jde to totiž i zábavně.

Dvojjazyčné knihy

Dvojjazyčné knihy jsou i pro začátečníky, úroveň je zhruba A1 až A2. Sice to není mezi němčináři a učiteli jazyka obecně příliš oblíbená možnost, nicméně to pro začátek rozhodně stačí. A kdo ví, třeba vás to nadchne tolik, že v polovině budete české stránky přeskakovat.

E-buch in Deutsch

Kdo dneska nemá čtečku, není pořádný knihomol. Možná právě proto byl založen projekt Gutenberg-De, který funguje jako virtuální knihovna. Můžete vyhledávat podle autora, názvu díla, žánru nebo klíčových slov. Najdete plná znění děl od více než 1000 světových autorů od antiky až po současnost. A ani nic nemusíte stahovat.

Klasika je klasika

Sháníte normální německy psanou knížku z papíru? Nebo slovenskou, anglickou? Pak je tu tenhle obchod přímo pro vás. Mají 164 odběrových míst, ale pokud chcete, lze vaše knížka objednat i na dobírku. A to že mají opravdu na výběr dokazuje tohle číslo: 699081. A co znázorňuje? Počet knih v němčině, ze kterých si minimálně jednu určitě vyberete. A vsadím se o co chcete, že tolik knižních titulů neznáte ani v češtině.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..