Menu
StudentMag
Kariéra pro studenty

Nebudeš mít po práci čas? 7 typů kolegů, které potkáte v práci

Denisa Stromecká

Denisa Stromecká

13. 5. 2015

Zapojení do pracovního procesu nás čeká všechny. Spolužáky tak nahradí kolegové. Těch potkáte nepřeberné množství. Některé budete milovat a ty druhé nenávidět. My vám dnes představíme 7 kolegů, které v práci můžete potkat.

1. Pan nespokojený

Neustále si na něco, někoho anebo si prostě jen tak na něco stěžuje. A vy, jakožto nová posila, to musíte poslouchat. Každý den.

2. Pochlebovač

Boss musí někoho takového po svém boku mít. Jen se jím nestaňte vy sami. #egoboost

3. Mudrlant

Všechno ví, všechno zná a všude byl. Ve firmě je už jejího založení, a přestože pracuje na úplně jiném oddělení, ví, jak udělat vaši práci lépe a efektivněji. A vždycky si na vás najde čas.

Vybrali jsme 7 důvodů, proč je super zůstat v práci jako poslední

4. Holkař

Jo jako, pěknej je. A vám se pravděpodobně líbí taky. Do tý doby, než se k vám dostane ten „seznam“.

5. Drbna

Nemáte jí rádi. Nikdo ji nemá rád. Ale tak občas není špatný za (doplň jméno) zajít a zjistit co se kde děje, ne? Samozřejmě v zájmu firmy.

6. BFF

Pokud budete mít štěstí, najdete v práci i nějakého kámoše či kámošku. Polední pauza se tak stává ještě lepší částí dne.

12 důvodů, proč si nedělat těžkou hlavu z toho, že neumíte pravopis

7. Snaživka

Pracuje. A to pořád. Je velice akční a vy vedle něj vypadáte jako líná veš. Ale to přece nejste! Nenechte se jeho přehnanou snaživostí zastrašit a pokračujte v práci v tempu, které uznáváte za vhodné. Ono ho to nadšení stejně dřív nebo později přejde.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nebudeš mít po práci čas? 7 typů kolegů, které potkáte v práci