Menu
StudentMag
Studium

MBA, BBA či LL.M. Poznejte jednotlivé zahraniční studijní programy

O zahraniční studijní programy jako MBA či LL.M je v posledních několika letech velký zájem. Jejich studium, ač nepříliš levné, je totiž zdrojem mnoha vědomostí a má řadu dalších výhod.

Studium MBA, LL.M a dalších programů

Jednotlivé studijní programy jsou velmi různorodé, vybrat si tedy může takřka každý. Pro srovnání uveďme ty nejvyhledávanější, které můžete zvážit i vy.

  • Studium LL.M. Program vhodný pro studenty a studentky, které zajímá oblast práva. K jeho absolvování přitom není nutné právní vzdělání, ale postačí praxe v této oblasti – více o studiu LL.M.
  • Studium MBA, BBA a DBA. „Trojlístek“ studijních programů, které jsou vhodné pro lidi s manažerskou praxí. Jejich ukončením získáte možnost pracovat jako manažer po celém světě.
  • Studium MPA. Další prestižní studijní program, tentokrát zaměřený na problematiku státní správy a samosprávy. V současné době tedy rovněž velmi důležitá oblast.
  • Studium MSc. Již samotný název titulu „Master of Science“ napovídá o mnohém. Jeho modifikace jsou přitom zaměřeny více prakticky a týkají se mnoha rozličných oblastí.

Zahraniční studijní programy v ČR

V současné době lze výše nastíněné studijní programy absolvovat na několika desítkách škol, jejichž množství se neustále zvyšuje. Samozřejmě je dobré jednotlivé instituce pořádně porovnat, což ovšem není nikterak snadné. Proto vám doporučujeme navštívit web Ebschool.cz, který patří European Business School. Zde totiž při splnění podmínek pro studium můžete zahájit jeden z výše uvedených programů, a to za velmi zajímavé ceny!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

MBA, BBA či LL.M. Poznejte jednotlivé zahraniční studijní programy