Menu
StudentMag
Cizí jazyk

Dva cizí jazyky za cenu jednoho

NIC NENÍ ZTRACENO

Prázdniny skončily, je tedy ideální doba využít pomaturitní studium jazyků v Brně. Proč pomaturitní? Protože navazuje bezprostředně na maturitu, ale nejen to. Jen čti dál…

Teď je tedy na Tobě rozhodnout se, co s nadcházejícím rokem. Nechce se Ti ještě do práce a na vysoké škole je dle Tvého názoru příliš učení? Nebo ses na ni letos nedostal a máš rok na přípravu?

Anebo jsi naopak neudělal maturitu v červnu a děláš ji až nyní v září a tudíž nevíš, jak naložit s právě začínajícím školním rokem, nezoufej! 

Užij si ještě rok „téměř prázdnin“, domluv se s nejlepším kámošem a využijte jej ke studiu jazyků v pomaturitním kurzu v Brně.

JEDEN CIZÍ JAZYK NESTAČÍ

Ať už je důvod jakýkoliv, rozhodnutí studovat rok cizí jazyk Ti vždy přinese ovoce. Jazyková vybavenost je dnes důležitá pro další studia a budoucí profesní i osobní život. Dveře do světa se Ti otevřou! Jenže… Jeden cizí jazyk už dnes nestačí.

NA LIDICKÉ 9 JIŽ 14 LET

Jsme jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky PELICAN na Lidické 9 v centru Brna. Naši školu jsme založili v roce 2002 a pomaturitní studium u nás se vyznačuje dlouholetou tradicí, zkušeností a zápalem nás i našich lektorů.

Škola PELICAN poskytuje při celoročním studiu vybraného jazyka ponechání výhod statusu studenta. Studium u nás začíná v září a končí 30. června, kdy začínají letní prázdniny. Status si však udržíš až do konce srpna a můžeš tak celý rok čerpat ze studentských výhod.

OLGA TI POMŮŽE S VÝBĚREM VHODNÉHO KURZU

Potřebuješ poradit s výběrem kurzu? Klikni a otestuj svoji jazykovou úroveň na webových stránkách školy PELICAN Brno, v sekci pro pomaturitní studium Brno. Nabízíme pomaturitní studium jazyků pro začátečníky i pokročilé studenty dle úrovní společného evropského referenčního rámce pro jazyky.

S výběrem vhodného kurzu Ti pomůže náš jazykový poradce a organizátor pomaturitního studia Olga Kovácsová.

VYBER SI Z PĚTI CIZÍCH JAZYKŮ

Škola PELICAN je jediná v Brně, kde si můžeš vybrat z pěti jazyků – pomaturitní angličtina, němčina, ruština, francouzština a španělština a studium zakončit mezinárodně uznávanou státní jazykovou zkouškou.

Budou Tě učit mladí „cool“ lektoři, ale zároveň zkušení a pedagogicky vzdělaní. Denně na Tebe budou mluvit vyučovaným jazykem, protože se primárně zaměřují na konverzační dovednosti svých žáků.

VIDEO V NAŠICH KURZECH

Lektoři školy Pelican k výuce využívají sociální sítě, interaktivní pomůcky, audio a video. Také s nimi navštívíš vhodné kulturní a vzdělávací akce a pojedeš na tematické výlety do zahraničí. Jelikož se s našimi lektory zabýváme i výzkumem a implementací moderních vzdělávacích nástrojů a pomůcek v rámci mezinárodních projektů, budeš se i Ty s námi podílet na jejich vývoji a testováni spolu se studenty z celé Evropy.

pomaturitním kurzu v PELICANU se setkáš s videi, postupy a online materiály z projektů Don´t Give Up!, Pools-3, PopuLLar, VideoFor All, Stronger Children a dalších.

BRIGÁDA V PELICANU

V PELICANU Tě budeme učit pět dní v týdnu 4 vyučovací hodiny denně, a tak stihneš své koníčky i brigádu. Pokud budeš chtít a bude se Ti v PELICANU líbit, můžeš si najít brigádu přímo u nás ve škole!

Škola PELICAN leží v centru města a v blízkosti se nachází vše, co budeš ke svému studiu a životu potřebovat. V bezprostřední blízkosti jsou zastávky brněnské MHD Moravské náměstí a Antonínská. Ve dvoře školy PELICAN je pohodový podnik kavárna Galeryje9. Na Lidické ulici a jejím okolí je spousta kaváren, restaurací, bister a pivnic.

U školy je také možnost kulturního vyžití. Naproti máme Městské divadlo, kde si užiješ jak činohry, tak muzikálů. Najdeš tady i klasická kina ART a SCALA.

DVA CIZÍ JAZYKY ZA CENU JEDNOHO + BONUS

Do PELICANU se můžeš na pomaturitní studium hlásit celé září. Proto využij akce dva v jednom.

O co jde?

pomaturitnímu studiu angličtiny v Brně nebo němčiny, máš možnost do kombinace studovat další jazyk zdarma, tedy dva cizí jazyky za cenu jednoho.

PELICAN Ti nabízí tyto kombinace jazyků:

angličtina jako hlavní jazyk s němčinou, španělštinou, francouzštinou nebo ruštinou

němčinu jako hlavní jazyk s angličtinou, španělštinou, francouzštinou a ruštinou.

Při studiu se tak naučíš nový světový jazyk a současně si zvýšíš úroveň angličtiny nebo němčiny. A potom můžeš oba jazyky, jako bonus od PELICANA, zakončit dvěma státními jazykovými zkouškami.

Jazyková škola Pelican

Zdroj: Pelican

Proč PELICAN kombinace a druhý jazyk zdarma?

Protože si vážíme toho, že se k nám přihlásíš a tak chceme mít školu plnou spokojených studentů a lektorů. Tuto „čtyř“ kombinaci ti nabízíme jako jediná jazyková škola v Brně.

PŘIHLAŠ SE I V ZÁŘÍ

Do školy PELICAN se můžeš přihlásit na pomaturitní studium angličtiny nebo němčiny celé září. Přijď se za námi podívat do PELICANA a rozhodni se sám až na místě nebo zavolej Olze na číslo +420 725 441 935 nebo +420  549 216 124 a v neposlední řadě se můžeš přihlásit online na http://skolapelican.com/pomaturitni-studium/

Těší se na Tebe Tvůj PELICAN 😉

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Dva cizí jazyky za cenu jednoho