×
StudentMag

7 důvodů, proč je lepší mít za spolubydlící holky

FOTO: Oslava s přáteli
Ilustrační foto. Zdroj: Shutterstock.com

Studenti vysokých škol to nemají lehké. I školní povinnosti jsou často snáze zvládnutelné v poměru se snahou vyjít se svými spolubydlícími. Samotný kluk v obležení spolubydlících ženského pohlaví se může zprvu cítit ztracený. Takové bydlení má však velká pozitiva.

FOTO: Oslava s přáteli
Ilustrační foto. Zdroj: Shutterstock.com

Čisto kam se podíváš

Většina dívek má tak nějak od přírody vrozený smysl pro pořádek a udržování čistoty. Takže se můžete spolehnout na čistý záchod, umyté nádobí a kuchyň v použitelném stavu.

Doplňují vše potřebné

S úklidem souvisí i cit pro doplňování vypotřebovaných věcí. Když vám dojde jar nebo toaleťák, existuje velká šance, že ho za vás doplní.

Vaření

Pravděpodobně se nemůžete spolehnout na dennodenní vyvařování jako u maminky doma, ale když už něco zbyde od večeře, holky se vždycky rády rozdělí, nebo sem tam rovnou uvaří společnou večeři.

Čtěte také: 19 pravdivých faktů o kreditech 

Sladkosti ve spíži

Holky rády sladký. To je známá věc. Když to čas od času přepadne kluka, ví, kam má jít.

Rady do života

Holky se logicky kamarádí s dalšími holkami, a pokud už s některou ze svých spolubydlících nechodíte, mohou vás se svými kamarádkami seznámit. Určitě taky umí poradit, jak zapůsobit na váš momentální objekt lásky. Prostě protože vědí, co holky chtějí.

Kosmetika po ruce

I tomu nejdrsnějšímu chlapovi se občas hodí krém na suché ruce, kondicionér na dredy ve vlasech i pomáda na rozpraskané rty.

Pomoc v nouzi

Když onemocníte, vybavená spolubydlící má vždy po ruce prášek, který vás postaví na nohy. Dokáže projevit i dostatek empatie a porozumění, pokud neprocházíte zrovna tím nejšťastnějším obdobím a ráda si s vámi o tom popovídá.

Čtěte také: 15 důvodů, proč je lepší mít za spolubydlící kluky

Školní povinnosti

Studujete-li stejný obor, můžete se spolehnout na přehledně uspořádané výpisky. A to je velká výhoda.

Jak se Vám líbil tento článek?

Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..