Menu
StudentMag
Studentský život

Získejte slevu na festival díky kartě ISIC. Vybrali jsme 6 nejlepších

Redakce

Redakce

12. 7. 2013

Během školního roku mají studenti různé slevy na jízdné, návštěvy kulturních akcí či stravování. Kdo by ale čekal, že budou mít výhody i o prázdninách? Nejvíc výhod mají držitelé karty ISIC. Ta vám totiž obstará menší či větší slevy třeba i na hudební festivaly. Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější.

Colours of Ostrava, sleva 10 %

ISIC vás dostane na Colours of Ostrava o deset procent levněji, než kdybyste si kupovali lístek za běžnou cenu. Tento festival proběhne od 18. do 21. července a můžete se zde mimo jiné zajít podívat na kapely jako jsou Sigur Rós, The XX nebo na Jamieho Culluma. Vystoupí zde ale také spousta tuzemských hvězd jako například pětadvacet let slavící Tata Bojs.

Letní filmová škola, sleva 150 korun

Pokud vás ale více než hudba zajímá film, na Letní filmové škole v Uherském Hradišti, která proběhne od 26. července do 3. srpna, můžete získat slevu až 150 korun na akreditaci. Zde můžete zhlédnout kromě sekce zaměřené na portugalský film i novinky a klasiky filmové tvorby tzv. Visegrádské čtyřky, to znaméná české, polské, maďarské a slovenské kinematografie.

Benátská noc, sleva 10 %

Hudba bude k nalezení na území České republiky také během víkendu od 26. do 28. července. Můžete navštívit třeba Benátskou noc v Liberci. Festival nabízí hlavně tuzemský a slovenský repertoár jako kapely Monkey Business, Blue Effect nebo UDG. Zahraničními hvězdami budou ale slavní finští Nightwish nebo Sunrise Avenue. S ISICem sleva deset procent.

Sázava fest, sleva 120 korun

Hned další víkend zaplatíte o 120 korun českých méně na Sázavafestu (od 1. do 3. srpna). Poslechnout si zde můžete třeba Celeste Buckingham nebo britské Hadouken! Z tuzemských ale přijedou i již zmiňovaní Tata Bojs v rámci svého narozeninového turné nebo kapely Kryštof a Mandrage.

Mácháč, sleva 5 %

Máchovo jezero a festival Mácháč 2013 můžete navštívit se vstupenkou o pět procent levnější, což určitě potěší studentský rozpočet. Zde se můžete pro změnu těšit na spoustu zahraničních i tuzemských DJs nebo na stage Evropy 2.

Dvořákova Praha, sleva 50 %

A nakonec jen polovinu vstupného zaplatíte, když navštívíte festival vážné hudby Dvořákova Praha. Poslechnout si zde můžete díla klasika české hudby v podání České filharmonie, ale i zahraničních interpretů.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Získejte slevu na festival díky kartě ISIC. Vybrali jsme 6 nejlepších