Menu
StudentMag
Studentské finance

Zábava pro každého s cashbackem od Tipli za super ceny

Kdo si hraje, nezlobí, ať je malý nebo velký. Objednejte novinky ze světa her přes Tipli a nemusíte se obávat vysokých cen.

Zábava pro všechny věkové kategorie

Hra je nejen zábava, ale podporuje kreativitu v každém věku. Díky moderním technologiím, které zasahují i do světa her, můžete pořídit hry a další zábavné maličkosti, díky nimž budou mít o zábavu postaráno všichni, bez rozdílu věku.

Něco pro nejmenší

Pokud hledáte zábavu a interaktivitu pro nejmenší, navštivte e-shop Albi.Vyberete si zde nejen hry pro malé, ale i ty odrostlejší. Velkou oblibu stále mají různé druhy hlavolamů či edice Kouzelné čtení, v níž naleznete spoustu interaktivních naučných knih.

Proč právě Kouzelné čtení?

Je všeobecně známo, že pro většinu dětí není četba zrovna zajímavou zábavou. Ne když dětem nabídnete literaturu interaktivní, která je převedená do příběhů zvukových či obrazových. A díky nákupu přes Tipli zaplatíte jen malou částku.

Pro fanoušky počítačových her a software

Počítačové hry

Patříte-li mezi herní nadšence nebo jen občasné hráče, zavítejte přes Tipli do Key4you. Tento e-shop si zamilují všichni nadšenci počítačových her a software. Key4you nabízí legální prodej a vše funkční. S cashbackem od Tipli navíc ušetříte.

Pro nadšence tvorby webu

Také byste chtěli mít své vlastní webové stránky? Pak využijte nabídku webhostingu portálu Wedos a díky webhostingu můžete ihned začít. Kromě toho šetříte svůj čas i peníze a to hned dvakrát, v případě, že se na portál přepnete přes Tipli.

Co je vlastně Tipli a jak vám ušetří vaše finance?

Tipli je portál, který sdružuje velké množství e-shopů. Svým registrovaným zákazníkům nabízí velké množství výhod. Krom jiného je to velké množství slevových kupónů a kódů, díky kterým ušetříte za vaše nákupy. Vítaný je pak cashback.

Co je cashback a jak funguje?

Pokud patříte mezi registrované zákazníky, přes Tipli se přepnete do jakéhokoli e-shopu, který se na portálu nachází, nakoupíte a zaplatíte svoji objednávku, po potvrzení obchodu vám část peněz bude vrácena na váš účet. Šetříte tedy nejen díky slevám, ale i cashbacku.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Zábava pro každého s cashbackem od Tipli za super ceny