Menu
StudentMag
Studentské finance

Z Prahy do Brna za 30 minut? S aplikací Yeezdou žádný problém

Toužíte se vyhnout dlouhému čekání ve frontách na jízdenky do vlaku či autobusu nebo byste si chtěli vychutnat vyhlídkové lety a cestování v soukromých letadlech? Pak vyzkoušejte novou mobilní aplikaci, která v sobě sdružuje spolujízdu, spolulety a převoz zásilek za podstatně nižší ceny než u běžných přepravců.

Je to snadné

Hlavním podnětem pro vývoj této aplikace byla nespokojenost se současnými službami. Dlouhé čekání ve frontách na jízdenky, drahé letenky, zastaralý a pomalý systém posílání zásilek, nejistota, zda balíček vůbec dorazí na místo určení, autory aplikace trápila už dlouhou dobu. Aplikaci Yeezda, která řeší všechny tyto problémy naráz, si jednoduše a zcela zdarma stáhnete přes Google Play nebo Appstore. Poté v ní můžete zadat hlídání různých možnosti spolujízd, spoluletů a převozů zásilek na určitých trasách tak, aby vám nikdy neušla žádná ze spolujízd, o které máte zájem. Aktuální nabídka se vám bude zobrazovat přímo v notifikacích telefonu, komunikovat však můžete i pomocí chatu.

Hlavní výhody:

  • jediná aplikace svého druhu na světě
  • používání je zcela zdarma a bez provizí pro platformu
  • spojuje v sobě spolujízdu, spolulety i převoz věcí
  • žádná svazující pravidla

Možnosti aplikace Yeezda

Spolujízda

Aplikace Yeezda vám pomůže najít řidiče či další pasažéry, kteří se chystají na stejnou trasu jako vy a chtějí zároveň šetřit svou peněženku. Díky spolujízdě neutratíte vysoké částky za drahé jízdenky, vyhnete se dlouhým frontám a navíc poznáte nové a zajímavé lidi. Současně je možné se domluvit i na převzetí zásilky, která míří vaším směrem a pomoci tak dalšímu uživateli této aplikace, a přitom si tak ještě zlevnit vaší cestu.

Spolulety

Pokud rádi létáte, ale nemůžete si tak drahý koníček dovolit, domluvte se s dalšími lidmi na spoluletu a vychutnejte si s ostatními pasažéry nezapomenutelný zážitek z vyhlídkového letu nebo cesty soukromým letadlem za nesrovnatelně nižší ceny. Yeezda je jediná aplikace, díky které je možné letadlem na neobchodních letech cestovat levněji než vlakem či autobusem. Spolulety pro soukromé osoby se sdílenými náklady jsou výhodné i pro piloty, kteří ušetří finance za let a mohou létat častěji než doposud.

Převozy

Nová aplikace Yeezda nabízí také rychlejší, levnější a současně bezpečné doručování balíčků. Svou zásilku můžete jednoduše sledovat online a mít přehled, kde se právě nachází. Pokud se rozhodnete převézt tímto způsobem koupený nábytek, můžete se s řidičem domluvit i na možnosti jeho sestavení nebo vynesení do patra.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Z Prahy do Brna za 30 minut? S aplikací Yeezdou žádný problém