×
StudentMag

Vzniká film o Lordu Hoven, který před pěti lety terorizoval VŠE výkaly

O neznámém muži, který dva měsíce znečišťoval prostory v budově Vysoké školy ekonomické (VŠE) na pražském Jižním Městě, vznikne film. Děje se tak téměř po pěti letech od jeho řádění.

Lord Hoven bude po pěti letech znovu řádit, tentokrát jen ve filmu studenta FAMO Adama Sedláka (na snímku). Zdroj: faceboo Adama Sedláka
Lord Hoven bude po pěti letech znovu řádit, tentokrát jen ve filmu studenta FAMO Adama Sedláka (na snímku). Zdroj: facebook Adama Sedláka

Mělo by jít o třicetiminutový hraný film s názvem Lord Hoven, tedy podle přezdívky, již užíval na přelomu let 2007 a 2008 dodnes neznámý člověk znečišťující výkaly toalety a další prostory na VŠE. Situací se tehdy zabývala i policie, která případ vyšetřovala jako přestupek proti veřejnému pořádku. Pachatel však nebyl vypátrán a případ se odložil.

Dvouměsíční řádění v roce 2008 skončilo poté, do došel na VŠE dopis, v němž stálo: „Už ty hovna patlat nebudu! Našel jsem si práci, už nemám čas to dělat.“ Činy muže, který po kabinkách WC rozmazával výkaly a močil na stěny, si vysloužil pozornost řady médií včetně idnes.cz a televize Nova.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hh2l-vwZYik[/youtube]

„Začít točit by se mělo v polovině dubna,“ potvrdil dnes exkluzivně redakci TOPZINE.cz režisér chystaného snímku student FAMO, Adam Sedlák.

V jedné z hlavních rolí by se měl představit herec Jiří Štěpnička, který má ztvárnit postavu rektora VŠE.

Film si zajistil i tematické sponzory. Patří mezi ně například společnost TOI TOI či podnikatel Marcel Oktábec, který se objevil v pořadu Ano, šéfe. Tam se s diváky televize Prima podělil o svůj nápad otevřít si hospodu s názvem U Hovna.

O tom, do jakých kin se Lord Hoven dostane, se prý v současnosti jedná.

Velký rozhovor s režisérem Adamem Sedlákem připravuje redakce magazínu TOPZINE.cz.Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..