Menu
StudentMag
Studentský život

Vyřešte originální dárek i s omezeným rozpočtem. S fotoknihou budete mít úspěch!

Když chceme potěšit někoho z našich blízkých, zpravidla se nechceme ohlížet na finance. Říká se, že pokud jde o člověka nám blízkého, na ceně dárku nezáleží. I když je to pravda, jsou situace, kdy si nemůžeme dovolit utratit vysokou částku. Pokud i přes omezený rozpočet chcete někoho potěšit, s naším tipem zaručeně neuděláte krok vedle.

Dárek, který má hloubku!

I přes přiškrcený rozpočet můžete vykouzlit úsměv na tváři doslova od ucha k uchu. Ne nadarmo se říká „za málo peněz hodně muziky“ a v případě fotoknihy to platí rovnou dvojnásobně. Fotoknihy zažívají v posledních letech neuvěřitelný boom.

Proč jejich popularita roste raketovou rychlostí? Důvodem není jen příznivá cena, pro kterou si ji může dovolit každý. Do karet tomuto originálnímu dárku hraje i možnost poskládat si fotoknihu, od první do poslední strany, přesně podle vlastních představ.

Za pár korun kopec radosti

Říká se, že bychom darovanému koni neměli hledět na zub, především pak pokud jde o cenu. Darujete-li někomu fotoknihu plnou vzpomínek, ideálně vašich společných, rozhodně ho nenapadne pídit se po ceně.

Za pořízení originálního dárku přitom neutratíte tolik, aby se z toho váš rozpočet nevzpamatoval. Levné fotoknihy udělají kopec radosti, a to navzdory tomu, že za jejich pořízení nedáte balík. A když si navíc pohlídáte lákavé slevové akce, můžete na dárku ještě nějakou tu korunu ušetřit. To se vždycky hodí!

Jak bude vypadat? To záleží na vás!

Od začátku do konce jste to vy, kdo rozhoduje o vzhledu fotoknihy. Můžete si vybrat pevnou, měkkou i kroužkovou vazbu. Rozhodujete o počtu stránek, máte ve svých rukou i uspořádání fotek na jednotlivých stranách. Se vznikem originálního dárku si můžete vyhrát a skvělou zprávou je, že vše zvládnete online – ze svého počítače nebo notebooku, klidně v pohodlí postele.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vyřešte originální dárek i s omezeným rozpočtem. S fotoknihou budete mít úspěch!