Menu
StudentMag
Studentský život

Vybrat dárek pro manžela? Jde to i jinak

Chceme mu udělat radost, ukázat mu, že nám na něm záleží, překvapit ho a vykouzlit mu úsměv na tváři. Když k tomu on sám získá nezapomenutelný zážitek, jsou to body navíc pro nás. Že je prakticky nemožné takový dárek pro manžela sehnat? Stačí se trochu porozhlédnout. Přesně takový tip na dárek totiž najdeme na e-shopu Manboxeo.cz.

Dochází vám nápady na dárky pro manžela?

Na tom, že měkké dárky pro manžela v podobě oblečení nejsou nic moc, se shodneme asi všichni. Nářadí a podobné věci si musí vybrat sám. Pěnu na holení a voňavku od nás dostal k svátku před pár týdny. Dárkové koše jsou nuda a pro chlapy se nehodí. Nebo snad ano?

Vlastně… Jak se to vezme. Jen se celofán a proutěný košík či papírová krabice musí vyměnit za bytelnou, ručně vyráběnou bednu a lesklé mašle s kytičkami za pořádné páčidlo, a skvělý originální dárek pro manžela je na světě. Takové dárkové balení je nejen ryze chlapské, ale navíc muž získá skvělý zážitek a nepřemožitelný pocit, až se páčidlem do důkladně zatlučené bedny dostane. A co bude uvnitř? To záleží jen na vás, každopádně to pro manžela bude velké překvapení.

Láhev kvalitního alkoholu

Dárky pro manžela můžete vybírat třeba z nabídky kvalitního alkoholu. Box s páčidlem Manboxeo pro pivaře obsahuje ty nejlepší pivní speciály a pochoutky k pivu. Pokud si manžel potrpí na tvrdší alkohol, určitě si vyberete z nabídky prémiových rumů, které jsou vždy doplněné výtečnou čokoládou a praktickými gadgety. Dárkové balení pro whiskaře je taktéž bohaté na obsah a mezi lahvemi naleznete třeba Tullamore Dew, Jack Daniel’s nebo Monkey Shoulder.

Netradiční a poctivé pochoutky

 

Manboxeo

Dárek pro manžela ale nemusí být jen plný alkoholu. Zarytí kafaři ocení dárkový box pro kafaře s výběrovou zrnkovou kávou, kávovými specialitami a hrnkem ve tvaru granátu. No a pokud si manžel raději smlsne na něčem k jídlu? Manboxeo.cz má ve svém repertoáru třeba i bednu s páčidlem pro gurmána, kde najde tradiční vybrané pochoutky tuzemských výrobců, bednu pro masožravce plnou kvalitních a poctivých masových dobrot nebo třeba dárkovou bednu plnou sladkostí s typickými západními tyčinkami, pomazánkami a bonbony. Skvělou volbou je třeba i box pro muže Manboxeo plný specialit, kde manžel najde jak slané, tak sladké pochutiny.

Když chcete, aby si vybral sám

No a pokud si chcete být stoprocentně jistí, že s obsahem nešlápnete vedle? Nechte ho, ať si dárek vybere sám, ale přesto mu přitom dopřejte pořádnou dávku překvapení! Originální dárek pro manžela může mít podobu betonové cihly Manboxeo s kladivem a ochrannými brýlemi. V cihle je zalitý dárkový poukaz a ten si muž musí vlastními silami kladivem doslova vymlátit. Vybírat můžete dárky z oblasti jeho zájmu – třeba cihlu Manboxeo pro motorkáře, pro kutila nebo i pro hráče. Výše kreditu na kartě je na vás.

 

Dopřejte svému manželovi netradiční dárek, na který jen tak nezapomene. V nabídce e-shopu Manboxeo.cz je více než 200 prémiových a smysluplných obsahů a vyberete zde dárek pro muže, dárek pro ženu i dárky pro děti.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Vybrat dárek pro manžela? Jde to i jinak