Menu
StudentMag
Kam na vysokou školu

Vrhněte se na manažerskou kariéru, díky které v životě zazáříte

Právě jste dokončili střední školu a přemýšlíte, kam dál? Nebo jste studenty či dokonce absolventy bakalářského studia a hledáte další možnost, jak se profesně posunout vpřed?  Volba studia je někdy náročná a možností je tolik, že se v nich člověk snadno ztratí. Myslete především na to, aby vás studium bavilo a zároveň vám poskytlo dostatek vědomostí i praktických zkušeností, se kterými se prosadíte v dnešním světě. Tyto možnosti nabízí studium BBA určené budoucím manažerům.

Moderně a s přesahem do praxe

Manažerské pozice jsou dnes velmi ceněné – a to nejen finančně. Jedná se i o prestižní posty, které vyžadují množství specifických znalostí a schopností. Získat je můžete třeba na škole European School of Business & Management (ESBM), která nabízí mimo jiné i studium zakončené titulem BBA (Bachelor of Business Administration).

Pokud vás nudila střední škola s nekonečnými uspávajícími výklady, tady se ničeho takého obávat nemusíte. Studium je založené na takzvaném Oxfordském modelu výuky, který podporuje samostatné myšlení, vyhledávání informací i logickou argumentaci.

Teoretické znalosti jsou totiž dobrý základ, ale samy o sobě nestačí. Je to praxe, která otevírá dveře k úspěchu. A ve studiu na ESBM o ni není nouze. Zdejší lektoři jsou profíci, kteří často zastávají vysoké manažerské funkce. Rozhodně vědí, o čem mluví, a předají vám přesně ty zkušenosti, které vám pomohou v kariérním růstu.

Specializace podle vašeho zájmu

Manažerské pole je široké, a proto je lepší zaměřit se při studiu na konkrétní oblast. Na ESBM můžete volit ze šesti studijních programů:

  • BBA Business Management
  • BBA Marketing
  • BBA Projektové řízení
  • BBA Management
  • BBA Personální řízení a andragogika
  • BBA Soft Skills

Flexibilita na prvním místě

Chcete studovat, ale zároveň se bojíte, že přijdete o možnost pracovat, cestovat nebo se zkrátka bavit? Žádný strach. Skloubit další povinnosti i koníčky se studiem BBA je hračka. Výuka totiž probíhá do jisté míry online, takže se můžete připojit prakticky odkudkoli. Nechybí ale ani interaktivní víkendové workshopy, kde se sejdete jak s vyučujícími, tak s ostatními studenty.

Výhodou je, že se do studia můžete vrhnout kdykoli během roku, rozhodně není potřeba čekat na září. Po 9 až 12 měsících z vás bude úspěšný absolvent s vysněným titulem a celou řadou zajímavých profesních možností.

Přihlášku si jednoduše podejte online, případně poštou nebo osobně. Nemusíte dělat žádné přijímací zkoušky. Stačí zaplatit školné (a věřte, že tyto náklady se vám po studiu velmi rychle vrátí). Pak už na vás bude čekat moderní a kvalitní vzdělání, které si navíc určitě užijete.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Vrhněte se na manažerskou kariéru, díky které v životě zazáříte