Menu
StudentMag
Kariéra pro studenty

Veletrh Středoškolák, vysokoškolák, Pro Job v Ostravě

Komerční sdělení

Komerční sdělení

13. 11. 2019

Máte doma deváťáka základní školy a uvažujete, jaké bude jeho další vzdělání? Anebo máte studenta, který přemýšlí, zda dále pokračovat ve studiu nebo se vrhnout do zaměstnání? Na tyto a další otázky naleznete odpovědi v pátek 6.12. a v sobotu 7.12. 2019 na Černé louce v Ostravě, kde proběhne 27. ročník veletrhu škol nejen Moravskoslezského kraje, Středoškolák, vysokoškolák, a veletrhu nejen pracovních příležitostí, ProJob. Vstup je zdarma.

Kdo se na veletrhu Středoškolák, vysokoškolák představí?

Na veletrhu Středoškolák, vysokoškolák se představí střední školy technického, humanitního, uměleckého zaměření a gymnázia z různých měst nejen Moravskoslezského kraje; představí se oborové školy pro budoucí kuchaře, číšníky, zaměstnance v cestovním ruchu, kadeřnice, kosmetičky, ale také sekuriťáky, zdravotníky, rybáře, lesníky, zahradníky, farmáře, ekology, veterináře, lékaře a mnoho dalšího. Z vysokých škol se těšte na univerzity z celé ČR. Na jednotlivých stáncích budou připraveni osobně zodpovídat vaše dotazy, nabídnou přehled benefitů jako stipendia, rozvojové kurzy, řidičská oprávnění, stáže, možnosti zahraničního studia aj.

Veletrh středoškolák vysokoškolák

Něco málo z doprovodného programu akce

V rámci doprovodného programu se můžete těšit na výstavu pod názvem „Mnichov, Okupace, Osvobození“, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci s Českým svazem bojovníků za okupaci. Jako každoročně předvedeme ukázky sebeobrany, módní přehlídku, rychlou zdravotnickou pomoc s ukázkami zranění, kadeřnické a kosmetické prezentace. Budeme se věnovat psychohygieně a duševnímu zdraví, programu Erasmus+. V pátek si vychutnáte hudební doprovod skupiny Rytmy centra Čtyřlístek. V rámci zóny zábavného centra Horník si zastřílíte a v zóně Vysoké školy báňské TUO nejen zrelaxujete, ale i uvidíte a třeba si i osaháte spoustu technických udělátek. K vidění bude projekt StudentCar katedry materiálů a technologií pro automobily VŠB TUO.

Veletrh středoškolák vysokoškolák

Co je veletrh ProJob?

Veletrh nejen pracovních příležitostí Pro Job nabídne pestrou škálu tuzemských i zahraničních firem a společností, personální, pracovní, vzdělávací a rekvalifikační agentury a úřad práce. Nabízet budou aktuální volné pracovní pozice, brigády, možnosti dalšího vzdělávání v rámci pomaturitního studia, školení a rekvalifikace, v nabídce budou také zajímavé stáže či pracovní pobyty, aktuální novinky a trendy na trhu práce. Představí se např. společnost ČEZ, Aures Holding, Eddie Stobart či Výzkumné a rozvojové centrum REGIO. Pro studenty je připravena talentová soutěž T–PROFI – Talenty pro firmy pořádaná Krajskou hospodářskou komorou ČR.

Termín konání: pátek 6.12. 2019 9:00 – 17:00, sobota 7.12. 2019 9:00 – 14:00

Místo konání: Černá louka v Ostravě, Pavilon A

Vstupné: ZDARMA

Více informací na www.stredoskolakvysokoskolak.cz, na facebooku @cerna.louka.ostrava.

Výstava Mnichov
Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Veletrh Středoškolák, vysokoškolák, Pro Job v Ostravě