×
StudentMag

Tebe jsem tu ještě neviděl. Máme 6 tipů, jak být ve škole nenápadný

Být neviditelný
YOLO! A v práci už vás nikdo neuvidí. Zdroj: Shutterstock.com

Znají to všichni. Ta chvíle, kdy se vyučující rozhodne, že z nějakého studenta dostane odpověď na svoji otázku. V tu chvíli začíná boj. Budete to vy, nebo ne? Jsou to nervy. My pro vás máme 6 tipů, jak vypadat na semináři nenápadně.

Nenavazujte oční kontakt

Občas opravdu pomáhá sklopit hlavu a dělat, jako že tam vůbec nejste. Ale hodně záleží na dané situaci, protože tato taktika může být použita proti vám. Dáváte tím tak trochu hodně najevo, že jste mimo, a záleží na vyučujícím, jak s vámi naloží.

Něco si zapisujte

Nebo to aspoň předstírejte. Musíte vypadat, jako že jste hrozně busy. Jako odpověď samozřejmě znáte, ale není čas ji říct.

Nemluvte

Nikdy s nikým. To se v hodině a obzvlášť na semináři nedělá a hlavně nevyplácí.

Neotáčet se

Souvisí s tím mluvením. Pokud se chcete vyhnout smršti otázek, na jakou střední jste chodili a co na vysoké vlastně děláte, tak se nehýbejte.

Notebook

Spása, nebo zkáza? Pokud do něj budete čumět a smát se, protože se zrovna díváte na TBBT, tak si moc nepomůžete. Ale jakožto pilný student máte plus a navíc nejste moc vidět. #doublekill

Kde zase je…

Pokud se ráno vzbudíte a máte takový ten divný pocit, že dneska to nepůjde a nechcete riskovat svoji pověst vždy připraveného študáka, tak pro vás máme nejúčinnější zbraň. Nikam nechoďte.

Jak se Vám líbil tento článek?

Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..