×
StudentMag

6 vžitých mýtů o životě na kolejích

život na kolejích

O kolejích se toho ledasco nakecalo, napsalo možná i nakreslilo, kdo ví. Každopádně těma internetama neustále kolují zažité stereotypy, které jsou většinou už minulostí. Nebo aspoň doufáme.  A co to je teda zač?

Ubytování za hubičku

Jednou z předností ubytování na kolejích by měla být zvýhodněná cena. No… Jako někde to možná levnější je, ale ve většině případů najdete privát za stejný peníze.

WC

Ten zk*rvenej h*jzl je zase po*ranej! Tak jako taky se to občas stane. Nicméně to nemusí být pravidlem. Opět záleží na tom, na jakou skupinku po*ranejch či nepo*ranejch lidiček narazíte.

A to je jako co?

To je prosím pěkně koupelna. To je hnus, co? Ne, teď vážně… Lepší se to. A když narazíte na novou, tak stopro vypadá líp, jak ta u babičky v bytovce.

16 výmluv pro ty, co v létě nemakaj: zkoušel jsem to minule a nic moc

Wild night

Nebudeme tady tvrdit, že všechny zvěsti o úžasným nočním životě na kolejích nejsou pravdivý (protože by valná většina lidí potom na tu vysokou ani nešla, že jo). Ale… Může se taky stát, že narazíte na docela nudný patro a začnete tam hnít taky.

Kontrola

To je ale zásah do mýho soukromí, tvl… S nástupem na koleje většinou dostanete takovej líbesbríf a poučení o tom, co na pokoji mít smíte a nesmíte a za co ráčíte zaplatit. No, a pokud tak neučiníte, přijde paní ze zdola a dá vám pokutu. Bude chodit pravidelně a neohlášeně. Tak určitě!

Ha! Nikde nikdo. 8 důvodů, proč je super přijít do práce jako první

BFF

Tento případ nemůžeme až tak nazývat mýtem. Spíš je to taková „obecná rada“ s prominutím na h*vno. Skoro každej vám řekne: „Ale na pokoj bych šel určitě s kámošem. Přece se tam nebudeš mačkat s cizím člověkem!“ Nu což. Je to kravina. Ono je někdy lepší, když o určitějch lidech, určitý věci nevíte…

1.8/5 - (13 votes)
1.8/5 - (13 votes)


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..