Menu
StudentMag
Studentský život

Studentský batoh – povinná výbava studentů aneb jaký zvolit?

Komerční sdělení

Komerční sdělení

21. 10. 2016

Ačkoli nám již začal další školní rok, možná jste ještě nestihli vyměnit váš starý a ošoupaný batoh za nový. Pokud přemýšlíte, jakému batohu dát přednost, máme pro vás několik tipů, jak vybrat trendy batoh.

Praktický a stylový

Co si budeme povídat, najít designově zajímavý batoh, do kterého bychom se na první pohled zamilovali a který je navícještě praktický, je někdy pořádná fuška. Možná se vám také stalo, že i když jste si konečně nějaký batoh vybrali, uviděli jste jej druhý den ve škole u svého spolužáka. Hledání tak mohlo začít nanovo. Mít stejný batoh se dnes zkrátka nenosí.

Pokud si však na chvíli odmyslíme designovou stránku, měli bychom dbát i na to, jak je batoh praktický. Přestože se dnešní doba neobejde bez tabletů, notebooků, mobilních telefonů a dalších technologií, bez učebnic a skript to ve škole stále nejde. Proto vybírejte batohy i dle nosnosti. A protože každodenní tahání učebnic dá zabrat, jsou výhodnější batohy lehčí hmotnosti. Rovněž je dobré, a v případě mladších studentů či žáků nutné, aby batohy měly ergonomicky tvarovaná záda, která zajišťují správné nošení.

Jestliže máte rádi pořádek, zaměřte se na batohy s dostatkem přihrádek, a to nejen na učebnice, ale například pro svačinu, nápoje, mobilní telefon či sluchátka.

Batohy, co vydrží

V případě, že vsázíte na jednoduchost a originalitu, pak vás zaujmou trendy batohy značky Ridgebake, která je synonymem funkčního designu. Ať už si přejete batoh jednobarevný, pastelový či v maskáčovém vzoru, klasického nebo atypického tvaru, menší či větší, kam se vám bez problémů vejde i patnácti palcový notebook, u značky Ridgebake pochodíte.

Máte rádi vzory? A co tropické květiny, námořnický styl či puntíky? V tom případě se porozhlédněte u značky Eastpak, která se výrobou batohů a dalších zavazadel zabývá již od poloviny minulého století. Díky špičkové kvalitě se batohy Eastpak dostali až do americké armády. Tak co říkáte, vsadíte na osvědčenou kvalitu a neotřelý design a omrknete originální módní batohy Eastpak?

Zavazadlo pro každou příležitost

Studujete v jiném městě a na víkend jezdíte domů? Pořiďte si kvalitní módní zavazadlo, se kterým už nebudete muset řešit problém, kam naskládat všechny vaše věci. Nechcete se tahat s taškou? Pořiďte si elegantní kufr na kolečkách. Potřebujete mít po ruce notebook, peněženku, klíče a další nezbytnosti? Vsaďte na praktickou velkou tašku či cestovní batoh, do kterého se vám vejde nespočet věcí. Výhodou batohů je jejich univerzálnost. Vzhledem k množství různých designů, tvarů, barev a materiálů již není batoh využíván pouze ke studijním záležitostem, ale má široké uplatnění i v běžném životě mladých. Není tak divu, že velkou roli při výběru těchto zavazadel hraje především design.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Studentský batoh – povinná výbava studentů aneb jaký zvolit?