Menu
StudentMag
Studentský život

Studentské kluby v Praze. 5 míst, kam se jít levně a dobře pobavit

Adéla Lišková

Adéla Lišková

18. 7. 2016

Popíjení v barech a řádění na diskotékách  je ten studentský život, který si většina z nás před nástupem na vysokou představovala. I když se vysokoškolák většinou spíš učí nebo pracuje, někdy si od povinností odpočinout přece jen musí. Kde najdete nejlepší studentské kluby v Praze?

Studentské kluby v Praze K4 Celetná

Studentský klub K4, Celetná

Adresa: Celetná 20, Praha 1

Tento pražský studentský klub má dokonce studentský klub dokonce v názvu. Na svých stránkách láká příjemným posezením s knihou a kávičkou za studentské ceny, jak se však začne stmívat můžete si ve studentském klubu K4 v Celetné, užít spoustu zábavy – pořádají se zde různé přednášky, představení a koncerty, přičemž vstup je většinou zdarma. Otevírací doba je od pondělí do pátku 10:00-00:00 a v sobotu a v neděli 16:00 – 00:00.

Studentské kluby v Praze Popocafepetl Michelská

Studentské kluby v Praze – PopoCafePetl, Michalská

Adresa: Michalská 438/15, Praha 1

Pokud se chcete po úspěšné zvládnuté zkoušce pořádně opít, seznámit se na baru, anebo si zatancovat na nacpaném parketu, vyrazte do PopoCafePetlu v Michalské poblíž Václavského náměstí. V klubu je takřka vždy dostatek lidí, aby zábava mohla pokračovat až do časných ranních hodin, výhodou jsou také více než příznivé ceny piva, vína i míchaných drinků. Kdo by odmítl rum s kolou za 35 Kč?

PopoCafePetl v Michalské však není jediný „popáč“ v Praze. Další, které jsou víceméně podobné, najdete na adresách:

  • Újezd 19, Praha 1
  • Italská 18, Praha 2
  • Na Struze 4, Praha 1

Studentské kluby v Praze Nebe Coctail Music Bar

Studentské kluby v Praze – Nebe Coctail Music Bar

Adresa: Václavské nám. 802/56, Praha 1 / Křemencova 10, Praha 1 / V Celnici 1036/4, Praha 1

Music Bar Nebe otvírá v 16 hodin, kdy začínají chodit první návštěvníci na tzv. Happy Hour, kdy jsou všechny míchané drinky za 60 Kč. „Šťastná hodinka“ však trvá až do 21 hodin, kdy je většina návštěvníků tak opilých, že zůstávají. Tehdy se také Nebe mění v taneční klub. I po deváté zde však není nijak draze, Mochito či Cuba Libre si dáte do stokoruny.

 

Studentské kluby v Praze – Cross Club

Adresa: Plynární 1096/23, Praha 7

V oblíbeném Cross Clubu v Pražských Holešovicích si každý přijde na to své. Nahoře najdete příjemnou hospodu, dole pak taneční klub, kde si můžete užít divokou párty. Ceny jsou zde opravdu studentské, víno či pivo si dáte přibližně za 40 Kč. Cross Club nabízí také bohatý program, ať už se jedná o letní kina, koncerty či přehlídky alternativní hudby.Studentské kluby v Praze Klub 007 Strahov

Studentské kluby v Praze – Klub 007 Strahov

Adresa: Chaloupeckého 1915/7, Praha 6

Klub 007, který najdete na pražském Břevnově, je navštěvovaný zejména studenty ČVUT. Vzhledem k převládajícímu pánskému osazenstvu se zde hrají zejména tvrdší žánry, přičemž i několikrát do týdne můžete shlédnout koncert jak českých, tak i zahraničních hudebníků. K tomu si dáte pivo či víno za něco málo přes 30 Kč.

Ohodnoťte tento článek:
4,5
Právě čtete

Studentské kluby v Praze. 5 míst, kam se jít levně a dobře pobavit