Menu
StudentMag
Studentský život

Sportovní elegance – kombinujte pánské tepláky s formálnějšími svršky

Komerční sdělení

Komerční sdělení

28. 12. 2021

Doby, kdy se celý pánský outfit musel opírat o prvky vycházející pouze z jednoho stylu oblékání, jsou už dávno ty tam. Naopak je v posledních letech čím dál tím více v módě vytváření neotřelých kombinací. Uniformity už jednoduše mají evidentně dost všichni, včetně módních expertů. Možná i vy patříte mezi pány, kteří, co se týče oblékání, rádi vystupují z davu a oblékají se podle nápaditých a originálních módních trendů. Pojďme se proto podívat na to, které pánské tepláky geniálně padnou k elegantnímu provedení pánských zimních svršků a jakým kombinacím byste se naopak měli raději vyhnout úplně.

Zaostřeno na trendy pánské tepláky

Vyrazili jsme za fashion experty, abychom se jich vyptali za vás. A máme pro vás připraveno vše, co potřebujete vědět o teplácích, které se hodí pro kombinování s elegantním svrškem, jako je kabát nebo třeba parka. V první řadě je potřeba si říci, že samozřejmě nemluvíme o teplácích, které si na sebe pánové oblečou, když si jdou do parku zaházet frisbee nebo zahrát fotbal s kamarády. Řeč bude o trendy teplácích v atraktivním designu a samozřejmě také z kvalitních materiálů.

Střih vhodný ke kombinování s elegantními prvky outfitu jsou především úzké nohavice, jež se mohou u kotníků klidně zužovat do gumy. Chybu ale neuděláte ani s kalhotami se sníženým rozkrokem. Hledáte-li místo, kde seženete designové kousky, které si zamilujete, máme pro vás skvělý tip. Internetový obchod Bolf.cz pro vás má přichystanou širokou nabídku nejen pánských trendy tepláků, ale i dalšího moderního oblečení.

Kombinace barev bundy a pánských tepláků dokáže udělat hodně

Co se týče barevného zpracování tepláků, záleží především na tom, k jaké elegantní bundě je hodláte nosit. Pokud jste si pořídili například černou či antracitovou parku s širokou kapucí lemovanou umělou kožešinou, máte v podstatě vyhráno. K těmto barvám se totiž hodí skutečně téměř cokoliv. Pokud ale jako zimní svršek máte třeba ležérní pánský kabát do pasu s béžovým károváním, měli byste si tepláky vybírat především z usedlejších barev, které k poměrně výraznému vzoru budou hezky ladit, ale zároveň jej esteticky nijak nenaruší. K bundám ve slonovinové, champagne nebo jiné světlé barvě volte kalhoty, ale i další doplňky alespoň o pár odstínů tmavší barvy.

Na co při koupi pánských tepláků nezapomenout?

Zásadní proměnnou je správně zvolená délka a velikost kalhot. Protože snad není nic horšího, než pokud si pánové šlapou po příliš dlouhých nohavicích, nebo když jim kalhoty padají či jim z nich při sebemenším pohybu leze pozadí, protože jsou jim naopak malé. Nejste-li si při online koupi kalhot jisti svou správnou velikostí, není nic jednoduššího, než se o ní přesvědčit v tabulce velikostí, kterou má pro své zákazníky většina profesionálních e-shopů k dispozici. Stačí zjistit své míry pomocí krejčovského metru a porovnat je s rozměry uvedenými u konkrétních velikostí. Další možností pak je přeměřit kalhoty, které už doma máte a víte o nich, že vám skvěle padnou.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sportovní elegance – kombinujte pánské tepláky s formálnějšími svršky