Menu
StudentMag
Soutěže

Soutěž o termo kartáč BaByliss. Narovnejte si vlasy již při česání

Redakce

Redakce

27. 9. 2017

Majitelky přirozeně vlnitých vlasů mohou konečně zajásat. Už nebudou muset zdlouhavě nahřívat žehličku a vyrovnávat vlasy zbytečně dlouho. Přichází termo kartáč BaByliss, se kterým jsou hladké a lesklé vlasy naprostou hračkou.

Užijte si rovné vlasy kdykoliv budete chtít. Zvlášť, když se blíží plesová sezona, na které chce každá dívka zazářit. S kartáčem BaByliss je to zase o něco jednodušší, protože dosáhnete skvělých výsledků a v bleskovém čase. Nerozhodí vás ani pozvánka na poslední chvíli.

Vyrovnávací termo kartáč BaByliss má na ploše o 60 cm2 126 vyhřívaných štětin. Ty vlasy rozčešou, narovnají a dokáží si poradit i s nepoddajnými kadeřemi. Plocha kartáče je potažená keramickou vrstvou, a díky ionizační funkci se hodí i na zkrepované vlasy. To je velká výhoda oproti klasické žehličce na vlasy, která je hodně vysušovala. Kartáč má regulovatelnou teplotu a LED indikátor. Nechte se rozmazlovat a dopřejte svým vlasům šetrnou krásu. Staňte se královnou každého plesu s viditelně lesklými a dokonale rovnými vlasy.

Cena kartáče je 1 490 korun. Více informací najdete zde.

Soutěž o speciální termo kartáč BaByliss

A máme pro vás bonus navíc. Jeden tento skvělý kartáč Babyliss HSB100E můžete mít doma zcela zdarma. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a splnit podmínky soutěže.

K čemu slouží termo kartáč Babyliss HSB100E?

  1. Natáčí vlasy
  2. Tupíruje vlasy
  3. Suší a narovnává vlasy

Jak se zapojit do soutěže

Správné odpovědi posílejte do 4. října do 12:00 hodin na e-mailovou adresu soutez@topzine.cz. Do předmětu e-mailu pište Termo kartáč BabyLiss. Vyhrává 50. správná odpověď. Účastí v soutěži souhlasíte se zasíláním novinek z našeho magazínu na váš e-mail. Výherce bude kontaktován e-mailem.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Soutěž o termo kartáč BaByliss. Narovnejte si vlasy již při česání