Menu
StudentMag
Kariéra pro studenty

Sháníte manuální práci? Zvažte tyto možnosti

Komerční sdělení

Komerční sdělení

25. 10. 2021

Hledáte zaměstnání a upřednostňujete práci rukama? V tom případě vás jistě zajímá, jaké manuální pozice jsou na trhu práce aktuálně k dispozici a jaké výhody vám mohou přinést. Kde dnes najít zajímavé pracovní nabídky a proč je právě manuální práce tou správnou volbou?

Práce v distribučním centru jako ideální start pro studenty

Hlavním úkolem pracovníků distribučních center je distribuce zboží zákazníkům. Celý proces sestává z mnoha dílčích úkolů, přičemž každý z nich je obvykle svěřen jinému zaměstnanci či týmu zaměstnanců. To znamená, že se zde nachází řada pracovních míst, z nichž si může zájemce o práci vybrat, popřípadě začít na jedné z nižších pozic a postupem času se vypracovat.

Práce v distribučním centru je určená komukoliv bez ohledu na věk či pohlaví. Díky tomu, že je velmi flexibilní, ji však ocení zejména studenti či lidé s omezenými časovými možnostmi, například rodiče malých dětí nebo lidé, kteří hledají přivýdělek ke stávajícímu zaměstnání. Pracovní doba sice bývá pevně daná, nicméně každý si může zvolit druh úvazku tak, aby vyhovoval jeho potřebám.

A to není všechno – počítat lze i s mnoha dalšími výhodami, jako je například možnost týdenních záloh nebo nápoje po celý den zdarma. Zaujaly vás flexibilní podmínky a zmíněné zaměstnanecké benefity? V tom případě zjistěte více o tom, jak vypadá práce v distribučním centru!

Čistá hlava a méně stresu

S manuální prací se obvykle pojí zvýšená fyzická aktivita. Při ní tělo vylučuje endorfiny, které nazýváme hormony štěstí. Díky nim se snižuje hladina stresu a my se cítíme šťastnější a vyrovnanější. To ocení zejména studenti, na něž jsou den co den kladeny vysoké intelektuální nároky. A jakmile pracovní doba skončí, odcházíme domů – na rozdíl od většiny lidí pracujících v kanceláři – s čistou hlavou a uspokojením z práce, která má viditelné výsledky.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sháníte manuální práci? Zvažte tyto možnosti