Menu
StudentMag
Studentský život

Sháníš fotografa na maturitní ples?

Za pár let tebe a tvoje spolužáky určitě bude zajímat, jaký že ten ples vlastně byl. Bez profesionálního fotografa, který zachytí tuto neopakovatelnou událost, to nezjistíš. Profesionální fotografie maturitního plesu nebo dokonce natočení a sestříhání krátkého vzpomínkového filmu vyvolá tvoje vzpomínky na ples, jako kdyby to bylo včera.

Jak probíhá focení maturitního plesu?

Nemáš představu o tom, jak takové focení probíhá? Fotografujeme klasicky od slavnostního předtančení, přes šerpování, společnou třídní fotku a na závěr zašlapáváním šerp. Každému studentovi při šerpování vytvoříme portrétovou fotografii. Společné třídní fotky fotíme dvě. Jednu normální a druhou tzv. bláznivou, uvolněnější fotku.

Proč mít na plesu Fotokoutek

Ještě jsi neslyšel o fotokoutku? Fotokoutek se hodí na různé akce jako je festival, svatba nebo právě maturitní ples. Účelem fotokoutku je posunout zábavu na další level a neskončit jen u nudného, formálního programu plesu. Jde o mobilní ateliér, kde pracuje kvalifikovaná obsluha a fotograf. Se spoustou rekvizit si můžete nechat udělat perfektní fotky v zábavných situacích. Navíc není potřeba na nic čekat, fotky jsou k dostání ihned na místě, kde je vytiskneme v perfektní kvalitě.

Fotograf na maturitní ples

Nechte si ples zfilmovat

Fotky jsou super, ale nejlépe zachycená atmosféra je přeci jen ve videu. Získej profi zfilmované zpracování maturitního plesu od našeho kameramana, který má zkušenosti s natáčením i pro Studio Barrandov. Perfektní kvalita, efekty, natáčení z různých míst nebo třeba přímí přenos přes internet pro tvoje příbuzné nebo kamarády na druhém konci světa.

Kde a za kolik

AZ-fotoslužby působí v rámci celé České republiky, takže jsme ochotni focení tvého plesu zajistit kdekoli. Focení maturitního plesu pro 1 třídu stojí 2500,-Kč, s fotokoutkem pak 5000,-Kč. Další balíčky nalezneš na našich stránkách AZ-Fotosluzby.eu.

Objednání fotografa nenechávej na poslední chvíli! Organizace plesu dá zabrat, tak se připrav dopředu, aby to nemusel fotit něčí strejda.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Sháníš fotografa na maturitní ples?