Menu
StudentMag
Studium

Šéf rozhodl, budete pracovat nazí. Za měsíc se z nich stal tým snů

Redakce

Redakce

14. 10. 2016

Že máte v práci stereotyp a správná atmosféra vázne? Zkuste pracovat nazí jako jedna skupinka z The Bold Italic. Stačil totiž pouhý měsíc a z původně stydlivých spolupracovníků se stal nejlepší tým pod sluncem. Nikomu od té doby nechybí sebedůvěra a v práci se cítí všichni jako nikdy předtím.

Když se objevil trend velkých kanceláří, kde pracují všichni pohromadě, všechno nasvědčovalo tomu, že to mnoha lidem způsobí problémy. Být neustále pod dozorem šéfa by nebylo příjemné asi nikomu. Původně ani týmu z The Bold Italic nepřišlo pracovní prostřední v pořádku, ale později se ukázal jinde zakopaný pes.

Zítra přijďte nazí!

Jít jako každý den do práce, tam se svléknout a začít pracovat jako kdykoli jindy. S tím nesouhlasil naprosto nikdo, až se jednoho dne nakonec všichni sešli a oděvy přece jenom odložili. Po dlouhé nejistotě a obavách z nedokonalostí těla a pár kil navíc se rozhodli to zkusit. Přirozeně se ze začátku nahý necítil nikdo dobře, ale stačila hodina a všichni se oprostili od všech pochybností. Najednou to každému přišlo jako super nápad.

Výsledek byl více než skvělý. Situace na pracovišti se výrazně zlepšila. Najednou byli všichni více kreativní a v lepší náladě. Pracovat bez zábran pomohlo všem více se poznat a utužit vztahy. Tak snad jim nebyla při práci moc zima.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Šéf rozhodl, budete pracovat nazí. Za měsíc se z nich stal tým snů