Menu
StudentMag
Studentské finance

Rychlá online půjčka je tu pro vás, když něco potřebujete hned

Potřebujete rychle zaplatit školné, nájem nebo opravu důležitého spotřebiče a váš bankovní účet zeje prázdnotou? Nejjednodušším řešením je rychlá půjčka, se kterou můžete za pár minut získat až 100 000 Kč.

Kdy a proč využít rychlou půjčku?

Rychlé půjčky se hodí pro každého, koho překvapily nečekané výdaje. Využít je ale  mohou i ti, kdo si už dlouho odpírají něco, po čem touží. Pokud vás odmítla banka a půjčit vám nemohou ani rodinní příslušníci nebo přátelé, obraťte se na rychlou online půjčku. Vždy se ale předem ujistěte, že půjčku zvládnete včas splatit. Vyhnete se tak problémům a získané peníze si užijete na maximum.

Jaká je Razdva půjčka?

  • Rychlá – za 15 minut od schválení žádosti máte peníze na účtu a neztrácíte drahocenný čas
  • Online – na počítači i v mobilu
  • Nebankovní – vyhnete se schůzkám s bankéři a dlouhému čekání ve frontách
  • Diskrétní – nemusíte se svěřovat, na co konkrétně peníze potřebujete
  • Štědrá – dostanete až 100 000 Kč
  • Transparentní – na vše vás upozorní předem
  • Intuitivní – samotné sjednání půjčky je velmi jednoduché a zvládnete ho i z mobilu cestou MHD

3 kroky k rychlé online půjčce

Získat Razdva online půjčku je jednoduché. K penězům vedou pouhé 3 kroky, které zvládnete za pár minut.

1) Vyplnění kalkulačky

Do vámi vybrané kalkulačky nejprve napíšete několik informací o sobě. Důležité je hlavně to, kolik peněz potřebujete půjčit a na jak dlouho. Vzápětí se vám objeví informace o tom, kolik budete splácet. Dále uvedete své osobní údaje a aktuální informace o své finanční situaci. Přiložíte také skeny nebo fotografie dokumentů a dokladů, pomocí kterých doložíte svou totožnost a příjmy. K tomuto kroku budete potřebovat pouze mobilní telefon a přístup do svého e-mailu, platný občanský průkaz, případně i další doklad a výpisy z účtu, kterými doložíte svůj příjem.

2) Posouzení žádosti

V této chvíli nemusíte nic dělat. Na dalším kroku totiž pracují analytici z Razdva půjčky, kteří na základě informací od vás posoudí, zda jste schopní půjčku včas splatit bez jakýchkoliv komplikací. V pracovní době trvá posouzení pouhých pár minut.

3) Podpis smlouvy a peníze na účtu

Smlouvu s výší půjčky a datem splatnosti podepíšete online. Zanedlouho vám přijde oznámení o schválení půjčky, finální verze smlouvy, splátkový kalendář a samozřejmě očekávané peníze.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rychlá online půjčka je tu pro vás, když něco potřebujete hned