Menu
StudentMag
Dezerty Snadné

Fotorecept na banány v čokoládě. Oslaďte si život zábavnou cestou

Redakce

Redakce

Doba přípravy: 25 min

Ovoce v čokoládě je velmi chutný zákusek. My vám přinášíme variantu vhodnou především na dámskou párty, i když by snad mohlo chutnat i pánům. Všichni víme, že banány mají poněkud falický tvar. Tak proč toho nevyužít a nevytvořit z nich opravdové pohlavní údy?

Suroviny

5 porcí

Postup přípravy

  1. Čokoládu rozlomte na menší kousky a dejte je do misky. V hrnci dejte na mírném plameni vařit vodu a umístěte do něj misku s čokoládou. Když se čokoláda rozpustí, vmíchejte jednu lžíci másla.
  2. Banány oloupejte, v půlce rozkrojte a opatrně propíchněte špejlí tak, aby na ní banány držely a mohli jste s nimi bez problému manipulovat. 
  3. Vezměte banány na špejli a postupně je obalte čokoládou. Abyste vytvořili opravdu realistický vzhled, budete si muset vypomoci lžičkou a čokoládu postupně vrstvit. Hotové „údy“ odložte na talíř a nechte je ztuhnout.
  4. Hroznové víno můžete, ale nemusíte použít. Připevněte je na špejli a obalte čokoládou stejně jako banány. Pak je k banánu po dvojici připojte. Když čokoláda zatuhne, špejle z vína opatrně vytáhněte.

Ohodnoťte tento recept:
5
Právě čtete

Fotorecept na banány v čokoládě. Oslaďte si život zábavnou cestou