×
StudentMag

Přinášíme 7 tipů na dárek pro spolubydlící. Doplňte mu zásoby jídla

FOTO: Oslava s přáteli
Ilustrační foto. Zdroj: Shutterstock.com

Trávíte s ním několik hodin denně, ale vlastně ho pořádně neznáte. Řeč je o spolubydlícím. Co mu koupit k Vánocům, pokud ho chcete potěšit aspoň nějakou drobností? Přinášíme tipy na univerzální dárky, kterými nikdo nepohrdne.

1. Jídlo, které vám ujídá

Jídla nikdy není dost, zvlášť v případě, že si se spolubydlícím vzájemně vyjídáte zásoby.

V posledních týdnech před Vánoci bedlivě sledujte, co z vaší přihrádky v lednici nejrychleji mizí bez vašeho přičinění. Hned budete vědět, čím spolubydlícího obšťastnit.

2. Pro klidný spánek

Sami víte, že usnout, když vám někdo za hlavou hraje formule nebo skajpuje se svou láskou, dá docela zabrat. Nevystavujte svého spolubydlícího těmto příkořím a pořiďte mu konečně nočenku, špunty do uší, čaj na spánek a nervy a podobné věci pro klidný a nerušený spánek.

3. Odpozorujte, co potřebuje

Se svým spolubydlícím trávíte tolik času… Kdo by měl vědět lépe než vy, co mu v životě chybí? Všímejte si, co si od vás s oblibou půjčuje. To by totiž nejspíš koupit potřeboval.

4. Kniha, která ho ztiší

Kniha k Vánocům? Že ještě nejste v důchodu, říkáte? Vezměte si ale, jak vašeho spolubydlícího taková knížka hezky ztiší. Ať už proto, že ji bude doopravdy číst, nebo proto, že pod stromečkem nebude schopen slova.

5. Flaška, o kterou se podělí

Kupte mu něco, z čeho budete (snad) profitovat i vy. Co takhle nějakou flašku? Pokud spolu na Silvestra skejsnete na koleji, aspoň vám bude veseleji.

6. Stolní hru, ať se zabavíte

Hodit se může i nějaká stolní nebo karetní hra. Zní to sice dost devadesátkově, ale pokud dobře vyberete, může to být vážně docela zábava.

7. Potřeby do školy

I když se to nezdá, váš spolubydlící přece jen občas chodí do školy. Obšťastněte ho pěknou sadou zvýrazňovačů, sešitů, propisek a podobně. To se u žádného studenta neztratí.

Jak se Vám líbil tento článek?

Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..