Menu
StudentMag
Studentský život

Přinášíme 6 tipů, jak aktivně strávit prázdniny. Lenošení odložte na jindy

Redakce

Redakce

24. 7. 2014

Patříte-li k lidem, kteří o prázdninách rádi lenoší, věřte, že namísto toho existuje spousta aktivit, díky kterým si lze opatřit množství nových zážitků. Které například? Máme 6 tipů.

Možností je opravdu mnoho. Protože jde však o aktivní strávení, většinou je k tomu potřeba dostatek financí a také pěkné počasí. To je věc, která by mohla takové aktivity pokazit.

Stanování

Stanování či ubytování v chatkách u vody s možností koupání v přírodní vodě je již mnoho let velice oblíbená varianta dovolené. Kdo nechce jen ležet u vody, může se věnovat výletům po okolí, jelikož taková místa jsou většinou obklopena krásnou přírodou.

Plážové hry

Pro různé plážové hry nemusíme daleko. Dají se hrát i v místech vašeho bydliště. Je to nejen výborná možnost sejít se s přáteli a dobře se pobavit, ale přitom také sportovat, což je vždy ku prospěchu věci. Ať už se tedy jedná o kolektivní hry jako je volejbal, tenis, badminton a další.

Aquaparky

V letním horku se dají využít aquaparky, které nabízejí širokou škálu atrakcí. Zaručuje zábavu a na konci dne příjemnou únavu. Je zde však velká pravděpodobnost, že ve velkém horku bude aquapark zcela zaplněný dalšími lidmi.

Jízda na kole a kolečkových bruslích

Takové sportování je vhodné i pro naprosté samotáře. Nejenže je to dobré pro všechny svaly v těle, ale také je to způsob, jak si pročistit hlavu.

Sbírání hub a lesních plodů

Pokud není extrémně suché léto, je možné vyjít si do lesa a právě tam se zabavit sbíráním hub či lesních plodů. Ne nadarmo se říká, že v lese člověk najde vnitřní klid.

Hrady a zámky

Během jednodenního výletu se člověk může leckam podívat a spojit to s příjemným vzděláváním se patří mezi ty nejoblíbenější. Většina hradů a zámků je přes prázdniny otevřená a těší se velké účasti návštěvníků.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Přinášíme 6 tipů, jak aktivně strávit prázdniny. Lenošení odložte na jindy