Menu
StudentMag
Studentský život

Podívejte se na 6 nejděsivějších učitelů. Létaly i krytky od telefonů

Redakce

Redakce

7. 6. 2013

Není pochyb o tom, že každý učitel by měl být vzorem pro své žáky, avšak bývá tomu tak pokaždé? Podívejte se na 6 nejděsivějších videí ze školního prostředí, kde učitelé předvedli svým žákům, jak správně zachovat chladnou hlavu.

1. You shouldn‘t be using a phone during lesson

Ne nadarmo se do telefonních zařízení zavedl tichý režim. Jak byste se tvářili vy, kdyby vám učitel rozbil mobil o podlahu?

2. Destroyer v sukni

https://www.youtube.com/watch?v=lJ7VWqj1QsM

Každý ví, že když se žena rozčílí, lítají hromy blesky. V případě asijské učitelky létaly spíš krytky od telefonu.

3. „A ty, Mikši, na housličky – hudli, tydli, Hudlic“

A máme tu další ničivou porážku. Tentokrát ve školním hudebním orchestru. Věru drastický průběh vás v porovnání s koncem možná trochu vyvede z míry.

4. S bejvalkama je lepší si nezahrávat

https://www.youtube.com/watch?v=ZdkH3yVsS0k

Plamenná slova, ostré narážky a pichlavé poznámky – tomuhle se určitě valná většina raději vyhýbá. A není se čemu divit. V závěru videa můžete vidět, že chvílemi jsou pro někoho vhodnější činy než slova.

5. Úsměv a mávat!

Učitel by si měl před svými studenty udržet patřičný odstup a zároveň i autoritu. Autorita však v tomhle videu zmizla jako mávnutím…

6. Boogie-woogie-woo

Pištivý zvuk křídy o tabuli se zde může jevit jak Smetanova Vltava v porovnání s řevem tohoto učitele. Na jednu stranu, není moc vhodné brát na lehkou váhu jeden ze státních symbolů.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Podívejte se na 6 nejděsivějších učitelů. Létaly i krytky od telefonů