Menu
StudentMag
Studentský život

Pánská tepláková souprava může být stylová. Podívejte se na inspirativní vzhled pánských tepláků pro letošní sezónu.

Pánské teplákové soupravy už dávno nejsou spojovány pouze s tréninkovým oblečením. V současné době je muži rádi nosí každý den, a to jak ke sportu, tak k ležérním stylizacím. Hledáte inspiraci? Podívejte se, jaké kombinace jsou tuto sezónu módní.

Athleisure styl – vyberte si módní pánské teplákové soupravy

Athleisure není nic jiného než šikovná kombinace sportovního oblečení s elegantnějším ležérním oblečením. Tento styl je reakcí na potřeby moderní doby – hledáme praktická a pohodlná řešení, aniž bychom se museli vzdát vkusného vzhledu. Mnoho činností často vykonáváme ve spěchu, takže pohodlné oblečení se zdá být nenahraditelné. Alespoň jeden set pánských mikin by neměl chybět ve vašem šatníku. Pánské bavlněné teplákové soupravy https://answear.cz/k/on/obleceni/soupravy se vám budou hodit, i když pravidelně nesportujete a do posilovny chodíte jen zřídka.

Oděvní značky včetně Ralph Lauren https://answear.cz/m/polo-ralph-lauren splňují očekávání zákazníků a nabízejí pánské teplákové soupravy různých střihů. Nabídka zahrnuje jak mládežnické pánské teplákové soupravy, tak i návrhy pro zralé muže. Domov, škola, práce – Athleisure bude perfektní na všech těchto místech. Možná to zní neuvěřitelně, ale pohodlné tepláky vypadají opravdu dobře ve spoustě kombinací. Ležérní doplňky dokonale rozbijí volný charakter outfitu a dodají mu stylový akcent.

Pánská tepláková souprava

Athleisure styl – vyberte si módní pánské teplákové soupravy

Na co nezapomenout při výběru tepláků?

Když trávíte dlouhé hodiny na přednáškách nebo v práci, určitě si nechcete dělat starosti s nepohodlným oblečením. Pánské teplákové soupravy jako komplet jistě nebudou v této situaci tím nejlepším řešením, ale jedna část kompletu ano. Zatímco sportovní mikina je méně pochybná, muži jsou u kalhot spíše rezervovaní a volí raději klasické džíny. Klíčem k úspěšnému stylingu je výběr správné barvy. Dodržujte zde univerzální pravidla týkající se elegantního oblečení. Vybírejte modely jednobarevné, bez potisků a jiných poutavých ozdob. Nejlepší bude černá a tmavě modrá, stejně jako šedá a grafitová.

Další věcí je správný střih. Pánské teplákové soupravy musí sedět vaší postavě – příliš těsné nebo příliš volné nikdy nevypadají dobře. Vzdejte se oversize modelů (tzv. baggy) a modelů se sníženým rozkrokem, styling může působit nedbale. Vybírejte spíše teplákové soupravy s rovnými nebo zúženými nohavicemi. Inspiraci najdete například zde https://www.extra.cz/co-nosi-hvezdy-moda-inspirovana-celebritami-c6885. Do fitka si jednoduše obléknete pánské tepláky jako komplet, pohodlné tričko a sportovní obuv. V tomto případě nemusíte přemýšlet nad vhodnou kombinací jednotlivých kusů oblečení. Věc se zkomplikuje, když si chcete vzít bavlněné pánské teplákové soupravy na běžné setkání s přáteli nebo do kina. Dobrým řešením mohou být joggery v kombinaci s obyčejným tričkem nebo košilí s dlouhým rukávem a koženou bundou.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Pánská tepláková souprava může být stylová. Podívejte se na inspirativní vzhled pánských tepláků pro letošní sezónu.