Menu
StudentMag
Studentský život

Oslava koníčků s jedinečnými návrhy triček pro studenty

Jestliže jste propadli nějakému sportu nebo koníčku a rádi byste to vykřičeli do světa, jsou pro vás jako dělaná trendy trika s potiskem. Tento potisk umí divy. Dokáže do světa vyslat zprávu, která vás bude vystihovat a s kterou se ztotožňujete. Zkrátka a dobře, módní triko to řekne za vás! Na následujících řádcích si tedy povíme, jak takové triko získat a podle jakých kritérií ho vybírat.

Podle jakých kritérií vybírat trendy triko s potiskem?

Při výběru trika s potiskem bychom měli zvážit hned několik důležitých kritérií. Nejdříve se musíme zaměřit na to, jaký model trika vybereme. Pokud máme normální nebo štíhlou postavu, bude nám slušet triko v slim fit střihu. Jestliže máme nějaké to kilo navíc, můžeme vsadit na model trika v regular fit provedení. To je volnější a nabídne vám vysokou míru komfortu za každé situace. Triko s potiskem může mít krátký i dlouhý rukáv. Setkat se můžeme i s módním crop topem či s tank topem. Výjimkou nejsou ani košile či polo trika. Výběr je tak opravdu široký a určitě si mezi nabízenými modely najde pravý kousek každá student. Samotný potisk na triku může mít mnoho podob. Někdo dává přednost výstižnému nápisu, jiný zase svůj charakter a oblíbený koníček vyjádří pomocí obrázku. Nabízí se i třetí možnost, kdy se na triku může nacházet nápis doplněný obrázkem. Tady tedy bude záležet jen na vás a na tom, co vám více vyhovuje. Jedno je však jisté, každý si přijde na své. Pro inspiraci se podívejte např. i tady: https://trickovy.cz/141-motocykly. Najdete tu ukázku triček pro nadšence motorového sportu. Nápisy i obrázky mohou mít také veselý ráz. Jste-li tedy povahou vtipálci, jsou pro vás srandovní nadpisy jako stvořené. Trika s potiskem si můžete koupit už předtištěná, obrázek či nápis si však můžete i sami navrhnout. Triko s potiskem může být dále vyrobeno z různých materiálů. O tom už se dozvíte více na následujících řádcích. Proto čtěte dále a inspirujte se!

Z jakého materiálu vybírat triko s potiskem?

Také trendy tričko s potiskem by mělo být vyrobeno jen z tech nejkvalitnějších materiálů. Na výběr máme nejrůznější syntetické i přírodní tkaniny. V posledních letech vítězí na plné čáře ty přírodní. A není se vůbec čemu divit. Trička z přírodních tkanin jsou nejen vysoce módní, ale také odolná a v neposlední řadě jsou i tzv. udržitelná. Udržitelný způsob života dnes propagují ty největší módní světové značky. Studenti tak mají rozhodně z čeho vybírat. Asi nejoblíbenějším materiálem je mezi studenty 100% bavlna. Někdy se do triček s potiskem přidává také elasthan. Ten zaručí, že bude triko dostatečně pružné a poddajné. Trika z kvalitních materiálu najdete také na oblíbeném e-shopu trickovy.cz. Tady si přijde na své každý trendy student.

Jaké barvy, vzory a motivy na tričku s potiskem budou letos in?

Abychom byli letos trendy, bylo by dobré, abychom měli přehled o módních barvách pro danou sezónu. V té letošní budou hrát prim přírodní a pastelové tóny barev. Oříšková, zelená i tmavě modrá barva tak bude dobrou volbou. Vsadit však můžete i na černou či na bílou klasiku. Trika s potiskem v bílé a v černé barvě mají tu výhodu, že je lehce sladíte i s dalším pestrobarevným oblečením nebo s oděvy se vzory a s motivy. Vzory a motivy na vašem triku by vás měly vystihovat. Zaměřte se tedy na to, co je vám blízké a řekněte to pomocí trika s potiskem.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Oslava koníčků s jedinečnými návrhy triček pro studenty