Menu
StudentMag
Bakalářská a diplomová práce

Od referátu až po diplomovou práci s Express překlady

Po dobu vašeho studia zažijete spousty momentů, kdy bude potřeba vaši práci nebo její část přeložit do cizího jazyka. Pokud daný jazyk dostatečně neovládáte nebo jste v časové tísni, je vhodné využít služeb překladatele. Získáte tak profesionální bezchybný překlad, který vám může zajistit lepší hodnocení a navíc můžete ušetřený čas využít pro důležitější aktivity, jako je studium.

Odborné texty na jedničku

Pro překlady odborných textů, jakými akademické práce bezesporu jsou, je zapotřebí patřičná znalost oboru. Agentura Express překlady sdružuje více než 90 překladatelů, rodilých a bilingvních mluvčích, z nichž každý se specializuje na okruh texů, pro které má odborné předpoklady. Nezáleží, jestli studujete ekonomii, právo nebo nějaký technický obor – agentura umí z řad překladatelů vybrat toho pravého pro váš text.

Přeložit je možné všechny druhy odborných textů – od krátkých referátů a seminárních prací až po překlady bakalářských a diplomových prací. Velmi často jsou studenty objednávány překlady abstraktu do angličtiny, který bývá povinnou součástí všech závěrečných vysokoškolských prací. Mimo to se agentura specializuje na další překlady dokumentů spojené se studiem, jako jsou překlady vysvědčení či překlady životopisů.

Korektura bakalářské a diplomové práce

Agentura se mimo překlady zaměřuje také na jazykové korektury, a to jak v cizím jazyce, tak i v češtině. Nedávejte šanci autorské slepotě, profesionální korektor odhalí všechny nedokonalosti, které jste přehlédli a opraví všechny překlepy, pravopisné, gramatické a stylistické chyby. Korektura bakalářské práce lze provést i expresně, abyste měli jistotu, že stihnete práci včas odevzdat.

Bezkonkurenční rychlost překladu 365 dní v roce

Obzvláště při blížícím se termínu odevzdání vaší práce oceníte rychlost, s jakou váš překlad může být vypracován. Čas začínáte šetřit již při objednávce. Tu lze jednoduše na pár kliknutí zaslat prostřednictvím poptávkového formuláře na webu agentury. Nejpozději do hodiny získáte individuální nezávaznou nabídku ceny a termínu. Pokud vše bude podle vašich představ, může na překladu okamžitě začít pracovat pečlivě vybraný překladatel.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Od referátu až po diplomovou práci s Express překlady