Menu
StudentMag
Studentský život

Nevíte, kam dát tahák? V těchto hodinkách na něj nepřijde žádný učitel

Nebaví vás se učit zpaměti dlouhé telefonní seznamy dat či jmen, které po vás učitelé vyžadují? Už nic takového dělat nemusíte. Schovejte si tahák do speciálních hodinek. Nikdo vám nebude moci dokázat, že byste cokoli opsali.

Znáte to. Ačkoli máte svou školu, když se to vezme kolem a kolem, vcelku rádi, bez některých předmětů byste se klidně obešli a hledáte cesty, jak je co nejsnáze přežít.

Do těchto speciálních hodinek se taháky nahrávají přes počítač. Fígl spočívá v tom, že během testu můžete displej díky joysticku ve své dlani kdykoli snadno přepnout na zobrazování času. Nikdo si tedy nevšimne, že jste ještě před vteřinou zuřivě opisovali z přístroje na zápěstí.

Snadné a nenápadné ovládání

Z klasického pásku hodině vystupuje jeden navíc přímo do vaší dlaně. Na jeho konci jsou tři tlačítka, kterými se lze pohybovat v menu. Ve chvíli, kdy hodinky zobrazují text, stačí dvakrát zmáčknout prostřední tlačítko a displej se přepne na obyčejné digitální hodinky. Snadné, že?

Do hodinek je možné vložit nejen text, ale i obrázky. Dejte sbohem strachu z poznávaček nebo slepých map.

Akce pro čtenáře StudentMagu
Chtěli byste tyto hodinky mít? Nyní si je můžete zakoupit se slevou 200 korun. Stačí při nákupu zadat speciální slevový kód 739562 pro naše čtenáře. Hodinky lze objednat na stránkách www.hodinkydoskoly.cz.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nevíte, kam dát tahák? V těchto hodinkách na něj nepřijde žádný učitel