Menu
StudentMag
Studentský život

Neuvěříte, jaký sendvič Hamé vyrobilo pro všechny gamery

Simply Fresh, prémiová značka sendvičů a baget, překvapila všechny fanoušky videoher. Vyrobila pro ně limitovanou edici sendviče Gamer na základě internetového hlasování o jeho složení.

“Během září měli gameři příležitost na www.simplyfresh.cz vybírat ze třech příchutí sendviče. Nakonec rozhodlo přes 14 tisíc hlasujících o tom, že nový sendvič bude s delikátně upraveným hovězím masem, hrubozrnnou hořčicí a kyselou okurkou v tmavém pečivu,” uvedla Hana Sedlářová, Brand Managerka značky Simply Fresh.

Pokrmy s pastrami se těší velké popularitě zejména v Americe. Jedná se o šťavnaté, krásně růžové na tenké plátky krájené hovězí maso. Jeho příprava obnáší naložení v soli, česneku a koření, pečení, vaření na páře a nakonec se udí.

“Pastrami mám rád a nejlepší je v kombinaci s hořčicí a okurkami. Jsem moc rád, že vítězná varianta sendviče ji obsahuje,” uvedl Petr Florián známý jako YouTuber Pedro. Ani jeho pozornosti hlasování o limitované edici sendviče Gamer neušlo a  vyzval v jednom ze svých herních videí komunitu fanoušků k hlasování.

Produkty značky Simply Fresh vyrábí závod Bapa s.r.o. společnosti Hamé v Letohradu. Ten vyprodukuje denně v průměru okolo 50 000 baget a sendvičů, které si můžete koupit po celé republice. Novinkou značky jsou zeleninové saláty.

 

Ohodnoťte tento článek:
3,3
Právě čtete

Neuvěříte, jaký sendvič Hamé vyrobilo pro všechny gamery