Menu
StudentMag
Studentský život

Mužské holení tváře i těla: nejlepší strojek pro všechny muže!

Muži na trhu najdou nespočet holicích strojků, ze kterých mohou vybírat. Vyznat se v široké nabídce a různých druzích těchto přístrojů není vždy jednoduché. Výrobek byste měli vybírat podle svých potřeb, ale dívejte se také na typ pokožky nebo vousů. Podívejme se, z jakých možností můžete dnes vybírat a na co jsou jednotlivé typy vhodné.

Frézkový holicí strojek

Základem pro hladkou tvář je právě frézkový holicí strojek. Nezáleží na tom, jestli máte tvrdé vousy, protože tento přístroj si s nimi poradí. Většinou má několik hlavic (většinou tři), které se pohybují na tváří nezávisle na sobě. Díky tomu oholí každý milimetr vaší tváře a budete si moci užít dokonale hladkou tvář.

Planžetový holicí strojek

V tomto případě se jedná o strojek, který má speciální otvory pro zachycení a oholení vousů. Máte-li rovné a poddajné vousy, tato možnost pro vás bude skvělá. Pro ostatní bude poměrně těžké dosáhnout ideálního výsledku, protože planžetový holicí strojek nekopíruje křivky obličeje. A počítat musíte také s hlučností přístroje.

Přístroj na tvář i tělo

Nejlepší možností pro všechny muže je multifunkční strojek, který můžete použít na celé tělo. Zastřihovače se hodí hlavně pro muže, kteří skutečně dbají o péči o své tělo. S tímto přístrojem totiž můžete vytvořit přesné linie vousů a oholit si také zbytek svého těla. Na trhu najdete tři základní druhy, ze kterých můžete vybírat podle svých potřeb. Jde o strojek:

  • na vousy,
  • na vlasy,
  • One Blade.

Multifunkční zastřihovače pro všechny účely

Poslední možností je multifunkční zastřihovač, který se postará o celé tělo. Tento přístroj zvládne snadno oholenou tvář, podpaží, záda, intimní partie, vlasy i nohy. Podívejte se na jednotlivé modely, protože každý z nich nabízí trochu jiné vlastnosti. A nakonec si zaručeně vyberete model, který vám bude naprosto vyhovovat po všech stránkách.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Mužské holení tváře i těla: nejlepší strojek pro všechny muže!