Menu
StudentMag
Studentský život

Máte před odletem z pražského letiště nějaký ten čas navíc? Navštivte Premium Outlet Prague Airport

Kdo má za sebou minimálně jeden let letadlem, ten nám dá jistě za pravdu, že na letišti můžete strávit pěkně dlouhou chvíli. Čekání je ale strašný vopruz – na tom se určitě shodneme. Pokud máte před odletem z Prahy nějaký čas k dobru a přemýšlíte, jak ho šikovně využít, máme pro vás báječný tip!

Zkraťte si čekání v nejkrásnějším outletovém centru

Máte před sebou hodnou chvíli čekání na vaše letadlo? Místo toho, abyste bloumali po letišti nebo otráveně posedávali na lavičkách v hale, navštivte nejkrásnější outlet v Praze, které tady u nás máme.

Premium Outlet Prague Airport se nachází coby kamenem dohodil od Letiště Václava Havla.  Proč čekat na nudném letišti, když můžete zažít super chvíle v parádním nákupáku, který se podobá historické Praze?

Čas tady utíká světelnou rychlostí

Kraťoučká vzdálenost nákupního centra od letiště vám nahrává do karet. Můžete využít čas čekání mnohem zajímavěji, nežli se sluchátky v uších na lavičce v letištní hale nebo s knihou v ruce.

Nákupní centrum nabízí mnoho možností, jak si zde zkrátit dlouhou chvíli. Nejdříve si můžete dát v místní kavárně vyhlášenou kávu a u toho třeba zakousnout něco na zub, aby vám hlady nekručelo v břiše. Poté můžete navštívit jeden z desítek obchodů, kde na vás čekají parádní ceny, jež nikde jinde nenajdete. Dejte si ale pozor – zde čas utíká hrozně rychle, protože je tu toho tolik k vidění!

POP prague outlet

Užijte si chvíle klidu a připravte se na let

Jakmile budete mít dost chození po obchodech, které s jistotou ani nestihnete okouknout všechny, můžete se na chvíli zastavit a kochat se výhledem na blízké letiště.

Návštěvě nákupního centra tak dáte pěknou třešničku na závěr a jsme si jistí, že pokud někdy budete opět odlétat z Prahy a budete mít čas před odletem, už budete vědět, kde si zkrátit dlouhou chvíli.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Máte před odletem z pražského letiště nějaký ten čas navíc? Navštivte Premium Outlet Prague Airport