Menu
StudentMag
Studentský život

Levný a stylový nábytek do studentského pokoje

Studenti mají kvůli škole méně času na zaměstnání a tím pádem i hlouběji do kapsy. Poradíme vám, kde koupit levný, a přesto stylový nábytek do studentského pokoje.

Jak vybírat nábytek pro studenta?

Studentská léta nepotrvají věčně, a proto se osvědčilo dát v tomto případě buď více peněz za kvalitně provedený nábytek, který vám bude sloužit i do budoucna, anebo ušetřit a vybrat kousky jen na pár studentských let. Tento článek je zaměřen na druhou variantu, tedy na nábytek, který vám dobře poslouží a nebude stát majlant – levné postele, dostatečná skříň na oblečení a psací stůl. Při výběru dbejte hlavně na co nejlepší zpracování a bezpečnost. Po dokončení školy můžete vybavení prodat dalším spolužákům a výrazně tak ušetřit.

Jak zařídit studentský pokoj heureka

Postel IDEA nábytek 700 nelakovaná

Jednolůžková postel 700 od IDEA vám ve dnech plných učení poskytne dostatek odpočinku. Byla vyrobena ze smrkového masivu. Pokud postel využijete i na čtení v sedě, určitě oceníte, že čelo ochrání zeď za zády. Bok s čelem měří na výšku 61 cm, výška sedu je pak 33 cm. Do rámu musíte dokoupit rošt a matraci (200 × 90 cm). Rám postele váží jen 8 kg, ale zajistí vám stabilitu a pohodlný spánek.

Skříň vidaXL 247108

Funkční šatní skříň vidaXL představuje stylové řešení pro ukládání oblečení, bot a doplňků a zároveň vašemu novému domovu dodá útulnost. Má 3 police pro snadnou organizaci. Na tyč si pak pověsíte košile, halenky či kalhoty, které vydrží vyžehlené až do příští zkoušky. Stabilní konstrukci zajišťuje dřevěný rám. Ochranu oblečení před prachem pak textilní závěs. Montáž zvládnou i absolutní začátečníci.

Psací stůl MB DOMUS BEN 02

K učení i surfování po internetu potřebuje každý student kvalitní psací stůl. Typ MB DOMUS BEN 02, který je vyroben z lamina v dekoru dubu, oproti běžným stolům nabízí i velký úložný prostor na sešity, skripta a další materiály. Budete tak mít vždy po ruce vše potřebné. Část prostoru můžete využít i jako knihovničku. Ušetříte tak další místo ve vašem pokoji.

Jak zařídit studentský pokoj heureka

Psací stůl MB DOMUS BEN 02 si zákazníky získal hlavně kvůli velkorysému úložnému prostoru.

Nábytek na pár let za rozumné peníze

Každý, kdo má hluboko do kapsy, se musí předem zamyslet a déle vybírat, aby našel kvalitně provedený nábytek za nízkou cenu. Využívejte akce a slevy. Vybírejte, zkoušejte a najděte základní nábytek pro studenty za pár korun. Levná postel, textilní a rozložitelná šatní skříň a psací stůl s úložným prostorem jsou skvělou volbou nejen pro studenty, ale i pro ty, kteří momentálně zápasí s napjatým rozpočtem.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Levný a stylový nábytek do studentského pokoje