Menu
StudentMag
Studentské finance

Kupi.cz přišlo s řešením velké letákové krize

Co si budeme povídat. Jsme letákovým národem. Ačkoli to může vyznít zábavně, je to spíše k pláči. Nejen důchodci, ale i lidé v produktivním věku čekají, až bude to a tamto v akci a pro jistotu si nakoupí dvacet kusů másel do mrazáku. I přestože podle statistik průměrný plat neustále roste, v praxi je tomu u mnoha lidí zcela jinak. Pořád zcela stejně. U řady z nás zůstávají platy na stejné výši, ale cena zboží v obchodech neustále roste, inovují se obaly, jenom aby zákazník hned na první pohled nepoznal, že se jeho oblíbená tyčinka zase smrskla.

Jsme odkázáni na akční nabídky

Nezbývá nám tedy nic jiného než své oblíbené výrobky sledovat v akčních letácích, které zabrousí do našich poštovních schránek. Možná jste těmi šťastnými, komu chodí všechny letáky, ale některé akční letáky jako by se určitým schránkám vyhýbaly. Proč? Jsou snad začarované?

O akčních nabídkách se dozvíte mezi prvními

Stát se mohlo cokoli, třeba v tújích před domem máte usídlené netopýry, zablácenou příjezdovou cestu nebo se prostě letákonosiči nechce až na samý konec světa, zkrátka tam, kde váš dům stojí. Stěžovat si samozřejmě můžete, ale stejně tak si můžete ušetřit nervy a stáhnout si mobilní aplikaci, která všechny akční letáky sesbírá v mžiku a budete je tak mít dokonce dříve než sousedé ve schránce. To zní fér, ne?

Kupi.cz jako bezedná schránka, která šetří místo a přírodu

Kupi.cz je de facto vaší schránkou na letáky. Shromažďují se v ní dokonce i letáky, které by za normálních okolností do vaší schránky ani nezavítaly. Díky Kupi.cz si můžete naplánovat veškeré nákupy, a přitom nejste odkázáni na klasické papírové letáky, které se vám pak kupí doma. Kupi.cz nic nenakupí, je totiž zcela ekologický. No uznejte, jaká schránka by dokázala pojmout na 300 letáků?

Jeden, jen jeden klik

Obejdete se dokonce zcela bez papíru i když budete sepisovat nákupní seznam, a to díky mobilní aplikaci, kterou si jedním klikem stáhnete do svého chytrého telefonu. Snadno tak nejen zjistíte, jaké zboží je zrovna v akci, ale také si budete moci výhodnost cen mezi jednotlivými obchodníky i porovnat. Abyste mohli do nákupního seznamu kouknout, nepotřebujete ani internet. Nepotřebujete jej ani pokud chcete listovat letákem offline, stačí si jej jednoduše do zařízení uložit.

Nic vám neunikne

Aplikace Kupi.cz je chytrá a nebude vás nutit prohrabovat se štosem letáků. Nejenže jsou výhodné nabídky seřazeny podle vaší lokality do kategorií, ale také si snadno můžete vyhledávat a filtrovat kategorie, zboží v akci a budete mít i přehled o otevírací době jednotlivých poboček. Aby to bylo pro vás ještě jednodušší, po naskenování čárového kódu vašeho oblíbeného výrobku, zjistíte, zda je produkt v akci a jaká jeho nabídka je nejvýhodnější. Zkrátka a dobře, budete mít veškeré akce pěkně pod kontrolou a neuteče vám žádná z nich, protože si můžete jednoduše nastavit upozornění nejen na oblíbené letáky, ale také produkty zrovna v akci.

Webová verze nebo mobilní aplikace?

Službu můžete využít jak na počítači, tak na chytrých zařízeních běžících na Androidu a iOS. Letáky na počítači i na mobilních zařízeních jsou stejné, ale pokud vám přeci jen něco z těch běžných letáků chybí, tak je to možná jejich velikost, budete-li tedy nahlížet do letáků z počítače, po klasickém letáku ani nevzdychnete. Díky synchronizaci s webem Kupi, budete mít veškeré oblíbené zboží či nákupní seznam jak v počítači, tak v mobilu. Stačí se jen zaregistrovat.

Ohodnoťte tento článek:
3
Právě čtete

Kupi.cz přišlo s řešením velké letákové krize