Menu
StudentMag
Studium

Kam po střední škole? Roční studium jako cesta k úspěšné kariéře

Po dokončení střední školy se mnoho mladých lidí ocitá na rozcestí. Nevědí, jakým směrem se vydat a kde pracovat.

Poznáváte se v tom? Naštěstí existuje řada možností, co dál. Absolvujte jednoleté studium na prestižním Business Institutu, který je pomyslnou startovací čárou nejen pro absolventy. Jaké výhody vám toto studium přinese?

MBA

Zdroj: Canva.com

Studijní program BBA pro základní manažerské vzdělání

Studijní program BBA (Bachelor of Business Administration) by mohl být právě tím správným programem, který vám dá praktické znalosti do profesního života. Co studiem získáte?

  • základní manažerské vzdělání
  • teoretické znalosti s přesahem do praxe
  • průpravu na působení v nižším a středním managementu
  • znalosti nejen z oblasti marketingu a komunikace
  • podporu kariérního rozvoje
  • rozšíření znalostí ze střední školy
  • přípravu na vyšší stupeň vzdělávacího programu MBA (Master of Business Administration)
MBA

Zdroj: Canva.com

Titul BBA po jednom roce

Studium netrvá ani čtyři roky, jako je tomu na střední škole, ani tři roky jako na vysoké škole. Během jednoho roku absolvujete tři studentské bloky, které se skládají z rozmanitých studijních modulů. Po úspěšné obhajobě závěrečné práce obdržíte titul BBA.

Kombinovaná a online forma studia

Při studiu budete mít dostatek času na své zájmy a případně i na brigády či zaměstnání. Kombinované studium BBA vám přináší časovou flexibilitu. V průběhu roku se zúčastníte lektorských setkání v Praze, zatímco zbytek výuky proběhne formou e-learningu.

Žijete v zahraničí nebo nemáte čas dojíždět na lektorská setkání? Studijní program BBA se vám přizpůsobí. Zvolte si online formu studia a setkejte se s lektory prostřednictvím videopřednášek. Zatímco kombinované studium začíná 1. března a 1. října, online studium můžete zahájit prakticky kdykoliv. Business Institut nabízí v online verzi program BBA Základy managementu, a to jak v českém, tak v anglickém jazyce.

MBA

Zdroj: Canva.com

Studium pro každého středoškoláka

Na BBA studijní program se mohou přihlásit všichni studenti, kteří mají ukončené středoškolské vzdělání s maturitou. Skvělou zprávou je, že nebudete muset podstoupit žádné přijímací zkoušky.

Studujte na Business Institutu, rozšiřte si vzdělání a nastupte do prvního zaměstnání s teoretickými a praktickými znalostmi, které vám předají zkušení lektoři. Podejte si přihlášku ještě dnes!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kam po střední škole? Roční studium jako cesta k úspěšné kariéře