Menu
StudentMag
Studentské finance

Jak vyřešit akutní nedostatek peněz? Řešením je rychlá půjčka

V dnešní době se snadno může stát, že se dostanete do tíživé finanční situace. Pokud není jiný způsob, jak se s tím vyrovnat, dá se celkem bez větších problémů sjednat půjčka, díky níž máte možnost obdržet tisíce korun během pár minut. Jak vše funguje?

Pro koho je rychlá půjčka určená?

Zvolíte-li si nebankovní rychlou půjčku, dá se její vyřízení v současnosti provést kompletně online, takže nemusíte chodit nikam na pobočku společnosti, jež ji poskytuje. Krátkodobé půjčky online jsou nejčastěji využívané lidmi před výplatou, kdy jim nezbývá dost peněz na pokrytí výdajů v domácnosti a potřebují překlenout krátké období, než jim dorazí peníze ze zaměstnání. Dále je tento typ půjček vhodný třeba také pro ženy na mateřské dovolené, které opět čekají na peníze, tentokráte od státních orgánů. V neposlední řadě se dá online půjčka využít u důchodců a studentů. Ti by na klasickou půjčku jen těžko dosáhli.

Internetové krátkodobé půjčky s vyřízením online jsou zpravidla bezúčelové. A vzhledem k tomu, že není zapotřebí dokládat důvod, proč peníze potřebujete, může na takovouto půjčku dosáhnout prakticky kdokoliv, pakliže splní základní podmínky.

Jaké jsou u rychlých půjček parametry?

V zásadě platí, že u sebe musíte mít vždy připravený doklad totožnosti, tedy obvykle občanský průkaz, potažmo kupříkladu cestovní pas jako doklad, na jehož základě se dá jasně zjistit, kdo o půjčku žádá. Dalším předpokladem je vlastnictví mobilního telefonu s aktivním číslem. Dále je nutné disponovat osobním bankovním účtem, na který vám po schválení budou připsané požadované finanční prostředky. Po uplynutí termínu pak peníze z účtu zašlete zpět spolu s poplatkem, je-li vyžadován.

Půjčka ihned na účet

V současnosti se dá sjednat výhodná půjčka ihned na účet. Stačí u ní vyplnit žádost, jež projde krátkým schvalovacím procesem. Pokud vám společnost půjčku schválí, dochází prakticky okamžitě (během 5 minut) k odeslání peněz na váš bankovní účet. Poté záleží už jen na tom, jak dlouho bude trvat samotná transakce mezi účty. Máte-li stejnou banku jako poskytovatel, je vysoce pravděpodobné, že finanční prostředky obdržíte za několik minut.

Výhodou je minimum administrativních úkonů, což platí prakticky pro všechny krátkodobé online půjčky od soukromých firem. V případě půjčky ihned na účet nemusíte ani dokládat výši měsíčního příjmu, dokonce se ani nenahlíží do registru dlužníků, takže je zde skutečně velká šance na peníze dosáhnout. Výše půjčky záleží jen na vaší aktuální bonitě, přičemž si lze půjčit až 8 tisíc korun. První půjčka je zcela zdarma, to znamená bez jakéhokoliv navýšení a poplatků. Můžete si tak vyzkoušet, že vše probíhá opravdu snadno, rychle a bez problémů.

Ohodnoťte tento článek:
1
Právě čtete

Jak vyřešit akutní nedostatek peněz? Řešením je rychlá půjčka