Menu
StudentMag
Studentský život

Jak vybrat ty nejlepší dárky pro teenagery

Komerční sdělení

Komerční sdělení

14. 10. 2021

Potěšit teenagera může být poměrně složitou záležitostí. Ať už se jedná o dárek na Vánoce nebo narozeniny, vždy je zapotřebí trefit se do jejich vkusu. Například oblečením nebo módními doplňky se trefit úplně nemusíte. Řešením je darovat poukázky z jejich oblíbených obchodů. Pro někoho ale takový „kus papíru“ není žádný dárek – je to jakoby dárek budoucí. Čím se dají nadchnout tak nároční lidé, jakými teenageři jsou?

Elektronika

Život bez sociálních sítí je pro dnešní teenagery zcela nemyslitelný. A tak není divu, že velice oblíbenými dárky jsou ty elektronické – zejména mobilní telefony, notebooky, tablety, herní konzole, chytré hodinky a podobně. Takovým dárkem se nemůžete splést! Jedná se o poměrně finančně náročné dárky, které se ale velice hodí také pro studijní účely. Chytré hodinky a fitness náramky ocení také sportovci, protože jsou doplněny o některé další funkce, jako je například počet kroků, které za den ujdete, měření tepové frekvence a další užitečné funkce.

Zážitky

Teenageři se rádi chlubí tím, co prožili na sociálních sítích. Tak proč jim nedopřát nějaký zajímavý zážitek? Skákání s padákem, bungee jumping, kurzy potápění, let balónem, vyhlídkové lety nebo jen krmení a mazlení se s nějakou divou zvěří (krokodýl, lev, tygr ad.). Na výběr je toho spoustu a vždycky se dají zohlednit zájmy, které váš teenager má.

Společenské hry, knihy

I tyto dárky jsou mezi teenagery stále ještě oblíbené, i když se navenek tváří jinak. Společenské hry a knihy nestojí mnoho, přesto ale mohou být způsobem, jak své děti dostat alespoň na chvíli od chytrých elektronických zařízení.

Všímejte si

Můžete nenápadně pozorovat, co si váš teenager prohlíží například na internetu – nebo se rovnou zeptat. Tak se dá zjistit vůbec nejlepší dárek, který sice nemusí být úplně překvapením, rozhodně ale potěší. Ať už hledáte cokoli, je dobré se zaměřit také na porovnání cen – některé e-shopy mohou nabízet dopravu zdarma, nicméně jejich zboží může být o několik stovek korun dražší.

Ohodnoťte tento článek:
1,5
Právě čtete

Jak vybrat ty nejlepší dárky pro teenagery