×
StudentMag

Jak se obléct na přijímačky na VŠ? Vybrali jsme 18 vhodných outfitů

Jak se obléct na přijímačky

Pohovor u přijímaček na vysokou školu není jen o tom, co máte v hlavě. Nezřídka se stává, že komise nevhodně oblečeného uchazeče od zkoušky nekompromisně vyhodí. Jak takové situaci předejít?

Co si vzít na sebe na přijímačky? Džínovině vstup zakázán!

Ač džíny ztratily původní fuknci pracovních kalhot, na společenské události (mezi které přijímačky patří) se džíny stále nehodí. Na to si ještě pár desítek let počkejte.

Na přijímačky vkusně, ne vyzývavě

Velký výstřih, průhledné triko, sukně těsně pod zadek a hurá na přijímačky. Takový plán si ale ještě promyslete. Nikdy nevíte, kdo váz bude zkoušet. Starší profesory možná pohoršíte, profesorky pravděpodobně také neohromíte.

Nenuťte se do módních nesmyslů, které jsou vám cizí

Nejste-li zrovna šatový a podpatkový typ, nezoufejte. Skvěle vám poslouží i obyčejné černé kalhoty a jednoduchý top. Obout lze i baleríny, vyvarujte však se našitých mašlí, třpytivých vzorů nebo flitrů.

Plánujete si vzít brýle, které obyčejně nenosíte, abyste vypadali chytřejší? Pokud na ně nejste zvyklí, možná to není nejlepší nápad. Mohou vás spíše znervózňovat.

Jsem frajer a společenské oblečení jde mimo mě

Tímto přístupem nikoho neoslníte. Kapsáče, tenisky a mastné vlasy vás jen ztrapní. Hezké oblečení vám navíc dodá sebedůvěru – a ta se vám v den přijímaček bude hodit.

5/5 - (1 vote)

5/5 - (1 vote)


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..