Menu
StudentMag
Studentský život

Link2Save: Jak rychle stahovat z Youtube či Vimeo?

Zkouškové je v plném proudu, a tak řada z nás, kteří ještě válčíme na vysoké škole, pátrá po nových seriálech či jiné multimediální zábavě, za kterou bychom utíkali od učení. Jenže stahování z internetu může být zdlouhavé a složité. Jak na to jednoduše a jednoduše? Známe jednoduchý trik!

Internet je patrně největší zázrak moderní doby. Objevíte zde prakticky vše, co potřebujete ke svému intelektuálnímu životu. Najdete zde všechny informace a materiály, které potřebujete ke studiu, ale také spoustu hudby, videí a filmů, kterými si můžete studijní maraton zpříjemnit.

Jak stahovat z Facebook či Youtube?

Multimediální obsah lze samozřejmě sledovat i online, ne všude však máte k dispozici prvotřídní či vůbec nějaké internetové připojení. Proto je výhodné stáhnout si své oblíbené soubory, ať už jde o hudbu, videa či filmy, do svého počítače či tabletu. Právě proto vznikla stránka Link2save.com, která je takřka univerzálním nástrojem stahování z internetu. Až jej poznáte, jistě se stane vaším věrným společníkem.

Link2save.com vám umožní stahovat média prakticky ze všech známých webů s multimediální zábavou, jako jsou zahraniční weby Youtube, Mixcloud, Soundcloud či Vimeo, ale i české jako třeba Nova, ČT či Stream. Link2save.com má v nabídce také „weby pro dospěláky“. Vyčerpávající seznam webů, z kterých lze pomocí této stránky stahovat, najdete na Link2save.com.

Jak to funguje?

Postup stahování je velice jednoduchý, rychlý a intuitivní. Stahování přes tento web je navíc zcela zdarma, není nijak omezeno a dokonce není nutné, aby se uživatel registroval.Princip si ukažme na příkladu stahování z Youtube:

Jak stahovat z Youtube:

  • Na webu Youtube zkopírujete URL adresu videa
  • Na stránce Link2save.com jej pak vložíte do bílého políčka
  • Stisknete tlačítko stáhnout
  • Zadáte požadované parametry souboru jako je typ či velikost
  • Kliknete pravým tlačítkem a zvolíte možnost Uložit jako
  • Po odsouhlasení výzvy vašeho prohlížeče ke stahování se soubor ihned začne stahovat do vašeho zařízení
Ohodnoťte tento článek:
3
Právě čtete

Link2Save: Jak rychle stahovat z Youtube či Vimeo?