Menu
StudentMag
Studentský život

Jak jednoduše zatočit se sezónní alergií

To, že sezónní alergie dokáže člověku pořádně otrávit život, je fakt. Kdo to někdy zažil, potvrdí, že neustále kýchání, smrkání, svědící kůže a oči nejsou moc příjemným společníkem. Pokud jsou vaše příznaky alergie nepříjemné a nemáte čas čekat na termín u alergologa, stačí nakoupit volně dostupné léky z lékárny. V nabídce lékárna e-shopů jsou i léky předepisované alergology. Pojďme se podívat na to, jaká antihistaminika vám mohou pomoct a kde je koupit.

Lepší pocit začíná uvnitř

Pilulky jsou základem boje proti nepříjemné alergii. Neváhejte tedy a objednejte je z lékárny na e-shopu Pilulka. Je zde opravdu velký výběr. Pokud řešíte, jak vybrat ty pravé, kupte raději pro začátek dva různé druhy. Může se stát, že vám jeden lék bude účinkovat více. Jestliže chcete s alergií zatočit od základu, je vhodné posílit imunitu. Na užívání jsou k výběru pilulky, kapsle, sirupy, kapky nebo čaje. Vše toto a mnoho dalšího najdete na e-shopu Pilulka.

Možnost výběru

Pokud věříte v sílu homeopatie, nebo prostě chcete zkusit jinou než klasickou léčbu příznaků sezónní alergie, je tu pro vás lékárna BENU. BENU nabízí široký sortiment jednosložkových i vícesložkových homeopatik vhodných pro děti i dospělé. A co je opravdu skvělé – ve vybraných BENU lékárnách fungují homeopatické poradny. Homeopatika jsou jen malou částí toho, co BENU nabízí. Vybírat můžete ze sortimentu volně prodejných léčiv, doplňků stravy, zdravé výživy, kosmetiky a drogerie, veterinárních a zdravotnických potřeb a elektroniky.

Věci, které dokáží hodně

Správnou kombinací několika prostředků, můžete sezónní alergii úspěšně potlačit. Pokud vás pálí oči tak, že stěží vidíte, koukněte z posledních sil na e-shop Dr. Max a objednejte si jedny z účinných očních kapek. Abyste opět mohli volně dýchat i nosem, mohou vám pomoct inhalační tyčinky, bylinná inhalační směs nebo inhalační kyslík. Na Dr. Max samozřejmě najdete také nejrůznější spreje a kapky do nosu. Ačkoliv respirátorů jsme si za poslední dva roky „užili“ dost, je pravda, že alergikům mohou venku proti projevům alergie pomoct. A pokud máte i kožní projevy alergie, namažte postiženou oblast speciální mastí nebo gelem určeným na ekzém alergického původu.  Veškerý tento i jiný sortiment najdete v kategorii Léky na alergii Dr. Max.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Jak jednoduše zatočit se sezónní alergií