×
StudentMag

Fotorecept na banány v čokoládě. Oslaďte si život zábavnou cestou

FOTO: Banány v čokoládě
Foto: Helena Ulrychová, StudentMag.cz

Ovoce v čokoládě je velmi chutný zákusek. My vám přinášíme variantu vhodnou především na dámskou párty, i když by snad mohlo chutnat i pánům. Všichni víme, že banány mají poněkud falický tvar. Tak proč toho nevyužít a nevytvořit z nich opravdové pohlavní údy?

Ingredience

  • 200g čokolády na vaření
  • máslo
  • 5 banánů
  • hroznové víno bez pecek
  • špejle

Čokoládu rozlomte na menší kousky a dejte je do misky. Banány oloupejte, v půlce rozkrojte a opatrně propíchněte špejlí tak, aby na ní banány držely a mohli jste s nimi bez problému manipulovat. V hrnci dejte na mírném plameni vařit vodu a umístěte do něj misku s čokoládou. Když se čokoláda rozpustí, vmíchejte jednu lžíci másla. Vezměte banány na špejli a postupně je obalte čokoládou. Abyste vytvořili opravdu realistický vzhled, budete si muset vypomoci lžičkou a čokoládu postupně vrstvit. Hotové „údy“ odložte na talíř a nechte je ztuhnout.

Hroznové víno můžete, ale nemusíte použít. Připevněte je na špejli a obalte čokoládou stejně jako banány. Pak je k banánu po dvojici připojte. Když čokoláda zatuhne, špejle z vína opatrně vytáhněte.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..