Menu
StudentMag
Studentský život

Filozofická fakulta UHK zveřejnila videospot. Život tu frčí, říká děkanka

Vendula Pazderová

Vendula Pazderová

31. 1. 2014

Studenti filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové byli vyzváni, aby natočili krátká videa vyjadřující, co pro ně jejich fakulta znamená. Z přibližně dvaceti nahrávek vzešlo kvalitní propagační video.

Za čerstvě zveřejněný propagační klip se hradecká filda rozhodně stydět nemusí. Ze soutěže o nejlepší video vzešel sestřih decentně radostných záběrů ze studentského života a pobytů v zahraničí.

Přišlo přibližně dvacet videonahrávek

„I když byly některé zaslané obrázky co do kvality na profesionální úrovni, bylo ještě potřeba se studenty pár záběrů dotočit. Snažil jsem se však, aby to pořád bylo studentské video a vystupovali v něm lidé z fakulty,“ upozorňuje tvůrce fakultního videoklipu Adam Faik.

Pod vedením profesionála tancující studenti představili místa ve městě, kterým se žádný vysokoškolák při svém studiu nevyhne. „Překvapilo mě, jak jsou zde všichni milí a ochotní. Vůbec bych nečekal, že když zastavíte studenta a požádáte jej, aby zatančil, on to udělá. To by se jinde nestalo,“ pochvaluje si Faik.

Život na fildě prý opravdu frčí

„V době zběsile rychle tekoucích informací a intenzivního života na sociálních sítích je potřeba neztrácet kontakt a být vidět právě tam, kde se nachází většina mladých lidí,“ vysvětluje cíl propagačního videoklipu děkanka Filozofické fakulty Univerzity Hradec Králové Pavlína Springerová. „Proto jsme spolu se studenty natočili klip, který by měl začít žít svůj život právě na sítích a měl by také ukázat, že život na naší fildě opravdu frčí a jsme fajn fakulta,“ dodává děkanka.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Filozofická fakulta UHK zveřejnila videospot. Život tu frčí, říká děkanka