Menu
StudentMag
Studentský život

Domácí kadeřnictví v době koronavirové

Koronavirová krize s sebou přinesla spoustu komplikací, od zásadních problémů až k těm menším a každodenním, které řeší každý z nás. Do této skupiny patří i ztráta možnosti využívat služby, na které jsme byli do teď zvyklí, což nepochybně ubírá na komfortu. Některé služby se mnozí z nás pokoušejí nahradit v domácím prostředí sami – ženy ladí manikúru, dělají si domácí kosmetické masky nebo chtějí dopřát péči svým vlasům. Ale ani muži se v této době neobejdou bez některých domácích úprav a právě vlasy jsou jedním z prvků, které to vyžadují. Jak se ale o své vlasy postarat, pokud chceme dosáhnout příjemných výsledků v domácím prostředí?

Barvení jako od profesionálů

Už dávno není barvení vlasů jen ženskou záležitostí. Ať už se vrhnete do barvení svých vlasů do jakéhokoli odstínu, mějte na paměti, že základem je vždy kvalitní barva na vlasy. Nevíte, které jsou ty správné a jak vybrat? Internetový obchod Notino.cz vám je k ruce, na těchto stránkách naleznete celou škálu barev na vlasy, kromě profesionálních barev seženete i domácí barvy na vlasy, které mají jednoduchý návod, a aplikaci tak zvládne opravdu každý. Výsledkem jsou nádherné, lesklé a silné vlasy, které působí, jako by o ně bylo postaráno v profesionálním salonu. Kromě barev na vlasy zde najdete i produkty pro jejich následnou péči.

Střih, který zvládnete levou zadní

Kadeřnické salóny, holičství či barber shopy jsou uzavřené, vám rostou vlasy jako o závod a okolí vás téměř nepoznává? Z domácího stříhání máte strach, protože jste to nikdy nedělali nebo to nedopadlo podle vašich představ? Už nemusíte mít strach. Základem je kvalitní strojek na vlasy, pomocí něhož vykouzlíte sestřih podle vašich představ, i když jste úplný začátečník. Kromě toho s ním můžete elegantně zastřihnout nežádané chloupky na těle. Notino.cz opět přichází s velkým množstvím pomocníků, které se svým příjemným ovládáním postarají o to, že budete opět vypadat jako „ze škatulky“. Bacha, strojky na vlasy dávnou nejsou výsadou mužů, nýbrž i žen, které se pyšní módním krátkým sestřihem.

Investice do budoucna

Nečekejte na otevření salonů, zlikvidujte šediny, nudný odstín, přerostlé vlasy či chloupky sami v pohodlí domova. Dobrou zprávou je, že se nejedná o investici kvůli jednomu použití. Jakmile se totiž jednou naučíte ovládat strojky na vlasy či používat barvy na vlasy jako profesionál, nebudete pak závislí na volných termínech salonů a zvládnete to pohodlně sami doma.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Domácí kadeřnictví v době koronavirové